Wpis z mikrobloga

Ale wiecie że Grażynki i tak będą wracać ? Zabraknie im wkoncu porannej rutyny, albo będą klikać żeby zobaczyć jak to wszystko się skończyło. Co ma do powiedzenia Gapa czy Machaj faktycznie się tam sprowadził, z natury człowiek jest ciekawski i będą klikać codziennie raz na tydzień lub miesiąc ale wrócą. Nie będą komentować lub zostawiać łapki żeby mieć czyste sumienie ( dały unsuba, więc założyły same na siebie shadow).
Mało tego będą szukać kanału Andrzeja i Rysia żeby zobaczyć co tam ciekawego.
Tak więc chwila przychodzenia a wszystko wróci do normy.

Czekam tylko na wielkie przeprosiny w stylu " dostałem zaciemnienia umysłowego, dałem się zmanipulować". Gapcio dużo za to zapłaci ale musi mieć wymyślony jakiś backup, w razie nie powodzenia inaczej by nie wszedł w taki teatrzyk.

To nie jest głupi chłop, ogarnia dobrze temat, jeszcze się zdziwimy jeśli całym prowokatorem tej sytuacji okaże się Kiszonek a nie prezes.

A i jeszcze swoją szczyptę zapoda #wyluzujwazji tylko na swój sposób.

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz

AA i wykopki jestem tu świeza możecie podpowiedzieć dlaczego Gapcio to też Bej ?
Bo mam lukę w wiedzy. Resztę się domyśliłam ale tego jakoś nie umiem rozpracować . Wybaczcie moja niefrasobliwość i dzięki



#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz
  • 13
@dzacha tak samo jak wykopkom z tagu, nazywają go menelem alimanciarzem, a oglądają każdy odcinek i obficie komentują z wypiekami na twarzy xD
Przegrywy próbują się dowartościować oglądając przygody tonącego człowieka, znany mechanizm psychologiczny
@ptakdodo: jej chodziło o to że ogarnia temat w manipulowaniu Grażynkami a nie że ogarnia w życiu. Fakt iloraz inteligencji statystycznej Grażyny jest mniej więcej zbliżony do tego co tych kundli machaja, ale gapa ukrywał i dalej ukrywa przed nimi swoją chorobę. Więc koniec końców w tym temacie można powiedzieć że ogarnia.
Chyba trafiłem


@tomosano: To pierwsze słowo jest właściwe, emocje o coś co dawno temu pozostawiłem takim jak ty. Agresja, a cóż to jest? Nie pamiętam. Reszta twoich porad z doopy wzięta. Nie chleję i na ból odwłoku nie narzekam.
Zostań bezbeku na tagu, kolejny nieogar mile widziany.
@tomosano: kolego jak tam z twoim "cennym czasem " i wspolczuciem dla ludzi komentujacych wegetacje Gapcia ???
Znowu tu jestes , znowu ogladasz, znowu znowu komentujesz a podobno jestes taki zajety. I znowu probujesz robic analizy czy profile psychologiczne ludzi tutaj komentujacych ta kambodzanska Odyseje "po pas w szambie"
Pozwol ze ja Tobie zrobie mala analize psycho.
Ten tag to komentowanie klamstw, konfabulacji, mitomanstwa naszego Odyseusza czyli Gapcia a Ty widze