Wpis z mikrobloga

Halo rowerowe świry, wczoraj podczas jazdy poluzowała mi się mocno korba lewego pedału. Rower montowałem 2 tygodnie temu i wydaje mi się, że ten element był akurat przykręcony fabrycznie. Czy element został zniszczony? Dodam, że jest to fat bike i tylny widelec pozostawia dość mało miejsca na dokręcenie tej korby tak, aby o niego nie ocierała. Jeśli da się to dokręcić, to jaki jest tu potrzebny rodzaj klucza? #rower #mtb #rowery
twardykogut27 - Halo rowerowe świry, wczoraj podczas jazdy poluzowała mi się mocno ko...

źródło: 3

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@twardykogut27: aż ze zdjęcia śmierdzi chinolem. Ściągnij od boku tą plastikową zawleczkę i dokręć to porządnie. To jest mocowanie typu kwadrat z gównolitu więć będziesz tam łapał luzy. Ramie ma być mega mocno skręcone, a jeżeli ociera o tylni trójkąt ramy to #!$%@? suport dobrałeś.
  • Odpowiedz
Rower montowałem 2 tygodnie temu i wydaje mi się, że ten element był akurat przykręcony fabrycznie. Czy element został zniszczony?


@twardykogut27: po montażu bardzo często się luzują i jest zalecana kontrola/dokręcenie po kilku pierwszych jazdach
  • Odpowiedz