Wpis z mikrobloga

Przeglądając znalezisko o ukraińskich wojskowych, którzy dręczą ukraińskiego chłopaka za to, że ten nie chce służyć za mięso armatnie i ginąć za pozbawionej jakiejkolwiek moralności skorumpowanej klasy politycznej, oligarchów oraz powiązanych z nimi komika Zelenskiego, który w przeszłości razem z żoną przyjmowaną obecnie na salonach wyprał mnóstwo milionów dolarów w spółkach zarejestrowanych w rajach podatkowych (Pandora Papers!), przypomniało mi się, jak czytałem o Powstaniu Warszawskim i polskich żołnierzach, którzy zostali wysłani wówczas na rzeź. Armia była do tego powstania kompletnie nieprzygotowana, a żołnierzom brakowało broni i amunicji. Wysocy oficerowie AK straszyli zwykłych żołnierzy sądami, jeśli ci nie znajdą dla siebie broni. Kompletna arogancja i buta wobec zwykłych ludzi - tak podle są traktowani zwykli mężczyźni, gdy politycy bawią się w wojnę i te znalezisko właśnie o tym mi przypomniało.
#pieklomezczyzn #ukraina #rosja #wojna
AndrzejBabinicz - Przeglądając znalezisko o ukraińskich wojskowych, którzy dręczą ukr...

źródło: temp_file7260872765756074690

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: nie, on nie walczy za oligarchów. jasne, oligarchowie to #!$%@?, ale on ma iść walczyć za swój kraj. gdyby ruscy tam przejęli władzę, to dopiero byłoby ludobójstwo.
  • Odpowiedz