Wpis z mikrobloga

Jak to wykopowe lewactwo kiedyś szczekało?
"jachira jedna z najbardziej rigczowych posłów w sejmie hahaha patrzcie jak zaorała Bosaka xD"
Właśnie promuję żydo***o antypolskiego gniota nakręconego przez córkę komucha ku uciesze putina i łukaszenki
Brawo oby tak dalej tylko czy przypadkiem takie działanie nie jest wbrew poglądom waszego rudego guru?
Przecież on teraz też jest anty imigranci xDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Cosipi - Jak to wykopowe lewactwo kiedyś szczekało?
"jachira jedna z najbardziej rigc...

źródło: Screenshot_2023-09-20-16-35-19-785-edit_com.twitter.android

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv:

Dokumentowana przez setki ludzi, od telewizji poprzez ludzi z telefonami. Filmy, nagrania, relacje.

Przecież jedną z pierwszych decyzji rządu, był jakiś stan wyjątkowy na granicy i zakaz wstępu mediów.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie, nie widziałem żadnego fragmentu, a nawet jakbym widział, to nie oceniałbym filmu po kilkuminutowym jego fragmencie.

Nie mogę więc stwierdzić czy film ma nieuczciwą narrację.

Film na pewno mówi o wielu nieprawidłowościach, które miały miejsce podczas kryzysu na granicy polsko-białoruskiej (z tego, co czytałem, to na podstawie jakiejś jednej, konkretnej rodziny), co zresztą odzwierciedla mnóstwo wyroków sądowych (wydanych o dziwo przez polskie sądy im. Zbigniewa Ziobry, a nie
  • Odpowiedz
@Cosipi: nie wiem, jakąś atencjjszka, ale mimo wszystko i tak nie zagłosuję na konfederację bo to proruscy zadymiarze którzy chcą wprowadzić w Polsce katoliban ()
Mam nadzieję że konfa nie wejdzie do Sejmu.
  • Odpowiedz
@PoIand: Ale to Wy wpuściliście 250 tysięcy imigrantów z Azji i Afryki w tym gwałcicieli, morderców, szpiegów i terrorystów...

To są informacje z NATO
  • Odpowiedz
@Cosipi a sobie obejrzę z ciekawości ten film. Jak znam życie to wykopki walczą z chocholem, którego sobie sami zbudowali. No bo filmu na pewno nie oglądali, bo przecież kolega, który też nie oglądał powiedział, że strasznie antypolskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wyqop wy masz na mysli pisowcow? ale przeciez PO to popiera xd latali z zarciem w lesie zeby nielegalni pasozyci przedostali sie na nasz teren i obrazali sg ze to mordercy :D
  • Odpowiedz
Ty chyba człowieku żyjesz w alternatywnej lewackiej rzeczywistości

Codziennie albo często przeglądam Twitter, Insta, FB, Filmweb, czy cokolwiek innego i 95% komentarzy na temat tego antypolskiego gniota to szkalowanie i wystawianie 1/10

A jakiś odklejeniec pisze że to tylko wykopki uwzięły się na biedną holland xD


@Cosipi: Ogladasz jakieś famemna dla totalnych zjebów, masz rozum jak orzeszek i będziesz się o wartościach oraz jakości festiwalowych filmów wypowiadał xD W twoim
  • Odpowiedz
Właśnie promuję żydo***o antypolskiego gniota nakręconego przez córkę komucha ku uciesze putina i łukaszenki


@Cosipi: to to dopiero jest szczekanie xD brunatny prawaku
  • Odpowiedz