Wpis z mikrobloga

No jak tam neuropki i wykopowe ukrofile miłość do bratniego narodu urosła czy zmalała przez ostatnie dwa tygodnie jak mnie nie było? Wystąpienie Zełeńskiego w ONZ to też ruska propaganda i dzieło trolli Putina? Powiedzcie mi, czy w czymś się myliłam? :))

Ogólnie chciałam powtórzyć, że nie ma większych frajerów od tych co przyjmowali ukraińców do swoich domów i gotowali im obiadki. Poziom naiwności i skretynienia w tym narodzie osiągnął niespotykaną skalę. Oczywiście nie można winić samych ludzi to też wina ukrofilskiego rządu w Warszawie, który roztoczył niesamowitą proukraińską propagandę, przy okazji plując na polskie ofiary ukraińskiego ludobójstwa.

Czy możemy, chociaż w obecnych okolicznościach wrócić do poprawnej formy "na Ukrainie" czy to jednak dla wypranych z godności Polaków nadal zbytni ekstremizm?

A z okazji zbliżających się wyborów niech wszyscy przemyślą czy głos na ukrofilską partię to głos dla dobra Polski...

Pozdrawiam, ale nie moderacje tego serwisu
#polska #ukraina #bekazbanderowcow #neuropa #4konserwy
RobotKuchenny9000 - No jak tam neuropki i wykopowe ukrofile miłość do bratniego narod...

źródło: banikhehehe

Pobierz
  • 9
@panzerfucker: Kiedyś miał być wielki sojusz z Ukrainą i co? Wynik tej wojny nic nie ustawi na lata. Rosja i tak się szybko odbuduje, już w zasadzie to robi, a Ukraina będzie skorumpowanym upadłym krajem z pretensjami do wszystkich. Wschodniego mentalu nie zmienisz. Uwalenie Rosji jest w naszym interesie, ale nie ma co się nadwyrężać dla ukraińców dalej. 0 wdzięczności.
@RobotKuchenny9000: Ustawi ustawi, będzie mniej złudzeń co do Rosji w Europie a my będziemy mieli ukraiński bufor. Każda strona pewnie się odbuduje, będzie pełno firm z Europy chętnych na kontrakty odbudowy w Ukrainie jeśli już ich nie ma. Ukraina przechodzi etap czyszczenia ze zgubnych pozostałości ruskich wpływów, wydaję mi się że nawet my do końca go nie zakończyliśmy patrząc na takiego przygłupa jak Braun i Korwin. Ale teraz jest tam zamęt
@panzerfucker: Pełna zgoda, ale to, co wymieniłeś praktycznie już jest. Rosja zmarginalizowania na arenie międzynarodowej, a raczej Ukraina pod rosyjskie wpływy już nie wróci. Może (taka niepopularna opinia) my powinniśmy zacząć rozgrywać sytuację pod siebie w końcu, a nie tylko dokładać do interesu? Nie sugeruje wstrzymania pomocy Ukrainie.