Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki

Nazywam się  Krzysztof i zwracam się z gorącą prośbą o pomoc. Chciałbym podzielić się z Państwem moją sytuacją, która bardzo trudno mnie dotknęła.

Kilka miesięcy temu podjąłem decyzję o wyjeździe do Holandii, aby podjąć pracę w dziedzinie elektroniki samochodowej. Niestety, niedawno padłem ofiarą kradzieży, w wyniku której straciłem wszystkie moje środki do życia oraz narzędzia potrzebne do wykonywania mojej pracy.

Przez lata zajmowałem się montażem elektroniki samochodowej oraz tworzeniem filmów w tej dziedzinie. Posiadam również biegłą znajomość języka angielskiego, co umożliwia mi swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.

W chwili obecnej znajduję się w bardzo trudnej sytuacji. Śpię w moim aucie koło Ostródy, bez wsparcia i możliwości dalszego prowadzenia mojej działalności. Bardzo zależy mi na powrocie na właściwe tory i kontynuowaniu mojej pracy.

Zwracam się z prośbą o jakąkolwiek formę wsparcia, czy to w postaci pracy, czy innej pomocy, która umożliwi mi ponowne stanowcze postawienie się na nogi. Jestem gotowy do podjęcia wszelkich dostępnych działań, aby powrócić do aktywności zawodowej.

Bardzo serdecznie dziękuję za każdą okazaną pomoc i wsparcie.

Z poważaniem, Krzysztof

#wykopjointclub #biznes #efektwykop #biznes #polityka #pieniadze #praca
kiedyspomocnyibogaty - Szanowne Mirki

Nazywam się  Krzysztof i zwracam się z gorącą ...

źródło: temp_file2565964364248555478

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach