Wpis z mikrobloga

#kot #koty #pokazkota
Miałem dać znać wczoraj, ale mi się nie chciało za bardzo xD Po pierwsze dziękuję za podpowiedzi dla @chanoja @troloslaw @wiesiu2 @Ulany_Utopiec @Momento83 . Od razu kupiony drapak, miski, mała kuweta (bo mały kot heheszki) ale idę po większą obudowaną w niedalekiej przyszłości, zabawki i żarło. Był u weterynarza, ma około 2.5miesiąca, nic szczególnego nie powiedział. Bez chipa. Dał tabletkę na odrobaczenie, w poniedziałek szczepienie i w zależności co weterynarz powie to może CHIP. Jak wszedł do domu o 16:50 tak szybko się ogólnie zadomowił, problem polegał tylko na tym, że w ogóle się nie załatwił nigdzie, aż do 05:30 jak mnie obudził, bo mu się profil "DIOBEŁ" aktywował. Wybaczone zostało, bo poszedł później do kuwety i najpierw zrobił sobie dołek, jedynkę, zakopał, zaraz po tym drugi dołek, dwójka i zakopał xD. Śpi w łóżku ze mną. Dzisiaj mu się zdarzyło, że zaplantował minę w innym pokoju w rogu pod biurkiem (moja wina, nie wyczyściłem kuwety z rana - a jako, że jest mała to mogło mu to przeszkadzać). Cykl dnia następujący: Jedzenie, zabawa, spanko, jedzenie, zabawa, spanko, jedzenie, zabawa, spanko. Cały czas. Oczywiście zwiedza wszystkie zakamarki, a ja o jedzeniu przysmaków przy kompie takich jak kabanosy to mogę zapomnieć.

Przywitajcie ciepło Felixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz BigKokonat - #kot #koty #pokazkota
Miałem dać znać wczoraj, ale mi się nie chciało za...
źródło: pies
  • 5
@BigKokonat: no i super mireczku. Sam ma parę kotów i to jest najlepsze uczucie na świcie obcowanie z nim. Szczególnie spanie xD pamiętaj, żeby zabawki chować i nie dawać wszystkichnna raz. Dajesz jedną, później wymieniasz na inną i tak cały czas. Koty potrafią się szybko nudzić jedną i tą samą a tak to utrzymasz zainteresowanie dla jego. A i karton. Każdy kocha karton() no
@BigKokonat: a jakieś badania miał robione? Taką znajdę raczej trzeba przebadać na krew, kupę i mocz. Tak samo przed kastracją powinien przejść badania, w tym echo serca przed narkozą.

Co do siurania to noś go po jedzeniu i po spaniu do tej kuwety.

Jedzonko Ci napisali ostatnio - wysokomięsne puszki i Felix nie jest taką jak coś. :D

pic - polecane żarcie
Pobierz iEarth - @BigKokonat: a jakieś badania miał robione? Taką znajdę raczej trzeba przeba...
źródło: zarlo