Wpis z mikrobloga

@TypowyDaltonista:
Działa to dokładnie tak samo jak ze wszystkim innym, jednym smakuje, innym nie i tyle #!$%@? xD
Ja zjem kilka i będę zadowolony
btw. nie zgadzam się z twoją tezą gdyż pieczywo jest zupełnie inne niż w pozostałych kanapkach, do tego nie ma w ofercie kanapki, która ma smażony panierowany ser, więc nie ma nic podobnego.

@Zulf

ps. w czechach jest w #!$%@? lepsza wersja drwala
@BKZGlamrap: o kojarzysz taki rok w którym prócz drwala i kanapki z plackiem ziemniaczanym była jeszcze kanapka z szynką parmeńską i rukolą? Wiesz może jak się ona nazywała?

@BKZGlamrap A co do samej kanapki, #!$%@? totalnie na maczka, po prostu drwal jest moją coroczną tradycją, czy smaczną, nie wiem ja daję solidne 5/10
@TypowyDaltonista: Akurat każdy burger w macu smakuje inaczej, chyba że masz coś dziwnego z kubkami smakowymi. A gorsi od ludzi, którzy podniecają się średnim drwalem, są ludzie, którzy płaczą że kanapka slaba, a w burgerowni to jest przecież lepiej xD
@TypowyDaltonista: tu się mylisz, w Mąku mają tuby na różne sosy i są używane zgodnie z przepisem na danego burgera.

A przypraw do kotleta nie ma, jest smażenie i do komory nagrzewającej, jedynie się dodaje cebulę moczoną do najmniejszych kotletów w większości.