Wpis z mikrobloga

@szymonhubert16 a słyszałeś kiedyś, żeby muran, albo ferrari się wzajemnie o sobie źle wypowiadiali? Z tancula się pogodzili przecież przed jego śmiercią, a w grób to jestem w stanie uwierzyć, nie zdziwi mnie jak go gdzieś trzymają nadal
@Daddy2137: ja nie uwierzyłem w tą przyjaźń nawet przez sekundę, akurat od pierwszych fejmow zawsze powtarzam ze ferrari to farmazon. A co do grobu to w ogóle można kogoś nie pochować? Przecież to na pewno pod jakiś paragraf podchodzi
@jajmun ja rozumiem to w ten sposób, że pewnie nie byli jakimiś mega przyjaciółmi ale mieli ze sobą kontakt a Muran miał trenować z Wilanowie.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GoodGuyChucky93 ja #!$%@? jeszcze ten przylazl xd ja nie powiedzialem, ze to pewnik ze byli przyjaciolmi, ale ze ferrari moze sie wybronic tym, a dodatkowo ta typiara to nie ma dobrych kontaktow z familia muranskich i aktualnie jest chyba w dobrym kontacie z areczkiem
farmazeusz znowu #!$%@?ł kocopoły a wykopki się spuszczały nad nim? Stare znałem


@Mefiu007: Przypominam, że ten człowiek twierdził publicznie iż walczył z czaszką pękniętą w 3 miejscach gdzie gdyby takie coś miało miejsce to jedyne z czym mógłby walczyć to lekarz ostatniego kontaktu na oględzinach zwłok. Najlepsze jest to, że każdego kto pisał iż to jest farmazon jeden wielki tutaj jeb..li dosłownie.