Wpis z mikrobloga

@Uriel0987: Jeśli jeszcze nie kupiłeś słuchawek to możesz równie dobrze wziąć wersję 80Ohm, nie ma powtarzalnej różnicy między wersjami o różnej impedancji (poza 32Ohm ale to ze względu na skórzane pady).
  • Odpowiedz
  • 0
@flaas: @bonus Jeszcze sporo patrzyłem różnych wzmacniaczy i z tego co widziałem to najczęściej jest polecany DAC IFI Audio Zen DAC V2. Co prawda to około 1000zł a nie 400zł ale będzie na lata i powinno być spoko połączenie z tymi słuchawkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Uriel0987: Obejrzyj ten filmik, jak jesteś budżetowy to zdecydowanie bardziej polecam Ci kupić AIR i zaoszczedzona kase dopakować w słuchawki. Za 1000zł nie kupisz wypasionych słuchawek, mając budzęt 1500zł otwiterasz sobie droge do zajebistych konstrukcji. Air jest nie wiele gorszy od Zen

Sam mam combo Zen DAC + Zen Can, a wczesniej mialem rozne konstrukcje Aune, Topping, Felix... i powiem szczerze IFI to jest to.
  • Odpowiedz
@Uriel0987: mi kompletnie ZEN DAC V2 nie przypadł do gustu. Wręcz wolałem dźwięk z dziurki z laptopa. Od siebie mogę polecić FiiO K7, albo Toppinga DX3 PRO+ ze wskazaniem na tego pierwszego. Ale jeśli masz możliwość odsłuchać ZEN DAC V2 to jak najbardziej polecam. Niektórzy woleli go od np. ww. Toppinga, bo jednak audio to mocno de gustibus... Ogółem poleciłbym brać coś z tej trójki, bo niżej cenowo są wyraźnie słabsze
  • Odpowiedz