Wpis z mikrobloga

@mango2018: jprd musiałeś przypominać? znowu muszę się przejść żeby to rozchodzić
istny festiwal #!$%@?, najgorsze, że za państwową kasę
  • Odpowiedz
najgorsze, że za państwową kasę


@Elev: Nie miras. Nie ma czegos takiego jak panstwowa kasa. Za kase Twoja, moja i kazdego kto pracuje i placi podatki.
  • Odpowiedz
@gorzki99: tak, wiem skąd Państwo ma kasę, nawet jak by te ławki nie powstały, to i Ty i jak byśmy zapłacili je takiej samej czy podobnej wartości
#!$%@? jedynie, że te 1,5? bańki by mogło pójść nie wiem, na jakiś sprzęt do czyszczenia ulic, wóz strażacki czy inne karetki
ale nie, zróbmy gówno złomo ławki, na których nawet zdjęcie jest żenadą
  • Odpowiedz
by mogło pójść nie wiem, na jakiś sprzęt do czyszczenia ulic, wóz strażacki czy inne karetki


@Elev: Albo na przyklad na obiady dla dzieciorow w szkolach. Proporcjnalnie to wieksza inwestycja niz sprzet do czyszczenia ulic.

Moglo pojsc na cokolwiek, ale niestety przy tym "cokolwiek" nie zarobiliby swoi.
  • Odpowiedz
Moglo pojsc na cokolwiek, ale niestety przy tym "cokolwiek" nie zarobiliby swoi.


@gorzki99: też│ jest drugie dno
jak słyszę o jakimś pomyśle, że jest "patriotyczny, papieski, polski, niepodległościowy" to od razu zapala mi się czerwona lampka
akurat te ławeczki, to jedna z tych inwestycji, gdzie nawet wyborcy pisu czasami dostali erorra w głowie "co to ma być"
przetargi na takie coś powinny być podane w referendum XD
  • Odpowiedz
@mango2018: Chyba najbardziej absurdalne w kwestii tych nieszczęsnych ławek jest to, że już zgodnie z dokumentacją one miały mieć w założeniach charakter tymczasowy - czyli miały postać parę miesięcy i zostać usunięte xD
  • Odpowiedz