Wpis z mikrobloga

Chcialby sie zapasc pod ziemie, zniknac, nie miec takiej przeszlosci, ehh cofnac czas I nie pic I nie cpac, nigdy nie wyjechac, teraz juz za pozno przegralem, mam wrazenie ze koniec juz blisko, strasznie sie mecze, Nie ogarne tego chociaz bardzo bym chcial, popelnialem Tyle bledow....wszystko przez a-----l normalnie jak nie pije to nie jestem az tak p------y a-----l to sprawia, teraz znowu Bede probowal nie pic, ale jak dlugo dam rade, chcialbym wyjsc jeszcze na prosta wrocic do pl pomoc troche bratu I Mamie, nie wiem czy sie uda zawiodlem ich I samego siebie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koksixk: wytrzezwialem ale dociera do mnie co odwalilem w ten weekend, eh jakim ja jestem idiota zawalilem prace nie wiem jak sie teraz utrzymam, a troche sie ogarnalemi odbilem od dna przez ostatnie kilka miesiecy to wszystko poszlo sie jeb.... W ciagu 3 dni:(

@TakiSobieLoginWykopowy musze Tu siedziec I czekac na wyrok ehh boje sie co z tego wyjdzie, chcialbym stad uciec jaknajszybciej ten caly londyn mnie przerosl, bylem
  • Odpowiedz
@LeavemeInTheDark: No to chociaż tyle dobrego. Mordo nie wiem jak Ty masz, ale ja sam jestem uzależniony od niektórych substancji i nigdy mnie do nich nie ciągnęło na ogół, ale ja jak już coś wezmę to kończę dopiero po miesiącu. Najważniejsze, żebyś żadnej ilości nie bral i będzie dobrze. Na trzeźwo jak przeżyjesz wszystko to prędzej czy później trochę się uspokoisz, a jak będziesz cały czas leciał nanuzywkach to będziesz
  • Odpowiedz
@Koksixk: ja ostatni raz cpalem styczniu chyba myslalem ze mam to juz pod kontrolna skasowalem numery nie mialem nawet od kogo zalatwic, pech chcial ze spotkalem przednsklepem bezdomna ktora kiedys mi zalatwiala crack ehhh no a ze bylem wstawiony to wzialem, ehhh jak ja tego zaluje, bylo dobrze teraz sobie tak skomplikowalem sytuacje z praca ehhhh mnie ogolnie niebciagnie do cpania juz ale wypic lubie ok tez myslalem ze mam
  • Odpowiedz