Wpis z mikrobloga

wy macie #!$%@? z 10 lat, jak was tskie gownoafery interesują. Ni to ciekawe osoby, ni to dymy. I spinacie się za każdym razem jak wam ktoś zwroci uwagę, beka z was przegrywy, elo
@Cztero0404: ale jakiej elity typie, po prostu w #!$%@? mam ten temat bo jest nudny i niepoparty żadnymi dowodami, a także niezwiqzany w żaden sposób z FameMMA

I nie wrzucaj mnie do jakiegoś wora z innymi wykopkami i nie mów o mnie w liczbie mnogiej
@Dreamies931: Mam nie wrzucać cię do wora z innymi wykopkami bo?, jak się zachowujesz tak cię wrzucam proste. Coś to, że coś dla ciebie jest nudne to nie znaczy, że jest nudne nie jesteś jedyną osobą na tym tagu a Stuu kiedyś już chociażby chłop o ksywie brutal wyjaśnił i cały czas wraca jak boomerang a sprawa jest poważna.
@Dreamies931: No patrzac jakie wylewasz tutaj żale to ten wpis idealnie nadaje się na #przegryw
Rozmawiamy tutaj bo jest podejrzenie, że wardega i fagata wiedzieli. Fagata walczy na najbliższym fame. Wardega wrócił jako prowadzący dodatkowo wcześniej mówił jak noe chce prowadzić programów z udziałem takich osób jak Jacek Murański.
Boxdel jeden z włodarzy ma jakiś tam kontakt, ze Stuu tak jak cześć zawodników.
Cała federacja robi się taka krystaliczna, brzydzi patologii,
@GoodGuyChucky93: dla ciebie i części tego grona tutaj każde zdanie odrębne to są ciężkie żale i bycie przegrywem.
Tak, teraz fagata jest związana z fejm, a przed chwilą "na #!$%@? ta fagata w FFA" XD Nieno Boxdel ma kontakt ze Stuu, teraz to #!$%@? związek przyczynowo skutkowy.
A Gola jeździ na MTB to może tutaj sobie pogadamy o znanych riderach, z którymi WOJTEK MA KONTAKT?
@Cztero0404: masz mnie nie wrzucać do wora bo robisz to nieudolnie, nigdzie nie napisałem że mam się za elitę tagu i że lubię sportowe waleczki.
Zarzuty są poważne a dowodów nie ma żadnych, brawo.
Nieno to jak kiedyś jakiś noname coś nagrał na ziomka to to musi być prawda, POŁĄCZCIE KROPKI
¯\(ツ)/¯