Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: Z tej mieszanki genetycznej jedyne co mogłoby wyjść to sub5. Tylko ładni i bogaci ludzie powinni mieć dzieci bo inaczej sprowadzają na ten świat kolejnego odpada który będzie całe życie robić na 50m2 kurnik w januszexie
  • Odpowiedz
@damienbudzik: W dupie z jej wyglądem. Ale generalnie zgadzam się, że posiadanie gówniaków to najgorsza decyzja jaką można podjąć. Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Chrzanić ZUS i tak nie będę mieć emerytury.
Robienie dzieciaków żeby byli niewolnikami i na mnie pracowali jest też bezduszne
  • Odpowiedz
@andbatros: Bardzo dobrze że tego typu ludzie jak ty nie chcą się rozmnażać. Potem tylko dzieci niekochane i nieszczęśliwe, obciążone defektami psychicznymi albo znalezione martwe w w beczce po kapuście.
  • Odpowiedz
Oho, w przerwie w narzekaniu jak to p0lki lecą na przystojnych dynamiczniaków trzeba obrazić dwójkę ludzi (którzy skoro się kochają to #!$%@? z nimi i tyle w temacie) z powodu - jakżeby inaczej - wyglądu każdej z osób.

Człowiek człowiekowi człowiekiem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@laszlo-papp: Masz rację. Jak mawiał mój ojciec "Lubię psy, dlatego nie chce żadnego mieć bo wiem, że nie mam w mieście warunków dla psa". Z dzieciakami jest podobnie. Dlatego zmuszanie ludzi i zachęcanie na siłę by rodziny zakładali bo demografia itp. to głupota.
Każdy musi w zgodzie z własnym sumieniem sobie odpowiedzieć na pytanie czy się nadaje na rodzica, czy ma warunki i czy naprawdę tego chce. I nie można wytykać
  • Odpowiedz