Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: Nie wiem, czy istnieją kosmetyki, które pomagają na worki pod oczami, zależy co jest przyczyną, oni zarabiają na tym, że może zdecydujesz się zrobić u nich jakieś zabiegi. Ja byłem na konsultacji i pani mi powiedziała, że nie zna sposobu, żeby się pozbyć doliny łez / cieni pod oczami raz na zawsze (worków nie mam).
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@interpenetrate: Jeśli chodzi o laser i radiofrekwencję mikroigłową, to na pewno nie potrzeba aż 10 zabiegów, tylko pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na laser, to żeby robić zabiegi laserem frakcyjnym ablacyjnym CO2, bo ma największą skuteczność, wada jest taka, że nie można się po nim wystawiać na słońce, bo istnieje bardzo duże ryzyko wystąpienia trwałych przebarwień, ale po radiofrekwencji już można, zabieg laserem jest też bardziej bolesny i dłużej trwa regeneracja.
  • Odpowiedz
Z tego co widzę, to przetłuszcza Ci się ta skóra na czole, prawda?


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: o! Dobre oko :) tak, odkąd zaczął mi się proces łysienia. Nawet myślałem zmczy by nie pisać gdzieś na forum jakimś FB z pytaniem o to jeszcze. Ogólnie głową już bez włosów, ta góra głowy dalej poza zdjęciem wygląda podobno, no i okolica i podbródek. To jest tak, że mam jakby te czerwone place, ale są elementy
interpenetrate - >Z tego co widzę, to przetłuszcza Ci się ta skóra na czole, prawda?
...
  • Odpowiedz
czyli laserem szybciej się pozbędę zmian czy bardziej znacząco?


@interpenetrate: Laser działa na podobne zasadzie, co radiofrekwencja, tylko, że radiofrekwencja sięga głębiej, ale zwykle potrzeba więcej zabiegów niż laserem ablacyjnyjm, za to laser ma też działanie peelingujące naskórek, ale peeling można też zrobić osobno, można też połączyć obie metody.

co myślisz o terapii światłem czerwonym?


@interpenetrate: Nie słyszałem nigdy o tej metodzie

tak, odkąd zaczął mi się proces łysienia. Nawet
  • Odpowiedz