Wpis z mikrobloga

Goscie przewidują, że Ukraina przegra wojnę


@ozjasz4-9: nawet jeśli wygra, to będzie to pyrrusowe zwycięstwo. A to, że Ukraina przegra, w takiej czy innej formie, przewidują nie tylko oni. Tylko wykop mocno się trzyma :-)
  • Odpowiedz
@ozjasz4-9: Zwykłe wysrywy komuchów, ostatnio wielu takich odklejeńców mijałem w internecie. A co do wyniku konfliktu, to myślę że lepiej wygrać pyrrusowo po stronie zachodu niż przegrać po stronie rosyjskiej. Mijałem takich co wypominali Ameryce bombardowanie Nagasaki i Hiroshimy xD, nie pisząc już oczywiście że ta sama Japonia mordowała okrutnie miliony Chińczyków. Albo takich co z chęcią by powiesili Igę Świątek tylko dlatego że skorzystała z prawa wolności słowa i
  • Odpowiedz
nawet jeśli wygra, to będzie to pyrrusowe zwycięstwo. A to, że Ukraina przegra, w takiej czy innej formie, przewidują nie tylko oni. Tylko wykop mocno się trzyma :-)


@Nieszkodnik: w tej wojnie nie będzie innego zwycięstwa jak pyrrusowe. Tylko, że dla Ukrainy to nadal ma sens, a dla rosji? Dla rosji to od początku nie miało sensu.

Nikt poważny nie przewiduje przegranej Ukrainy. W najgorszym wypadku konflikt zostanie w ten
  • Odpowiedz