Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach dzieci to #!$%@? rasa. Cały hasztag na tweeterze zaspamowany takimi gówno postami. A rodzice nie lepsi, zamiast #!$%@?ć gówiarzy na podwórka to dają telefon i #!$%@? kilka godzin spokoju. A potem wielkie afery *edofilskie bo dzieci chcą być jak najlbiżej swoich "idoli" i dla zwrócenia na siebie uwagi zrobią wszystko
#friz #ekipa #genzie #famemma
gazowany_bubleh - W dzisiejszych czasach dzieci to #!$%@? rasa. Cały hasztag na tweet...

źródło: temp_file4686951603290909043

Pobierz
  • 17
@bobsley33: Jakby nie patrzeć tak było zawsze. Beatlesi to też był taki boysband, a laski mdlały jak muchy.
Chociaż oczywiście wolałabym, żeby moje dziecko wlało z wrażenia słuchając Beatlesów niż osoby, która za bardzo nic wartościowego jeszcze nie pokazała.
się śmiejesz ale dla dzieci to naprawdę są "idole" xD co się stało ze światem? Poszedł w złą stronę #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@gazowany_bubleh: Nie wiem, ale moim idolem jak byłem dzieckiem takim już podrośniętym trochę to był Rychu Peja Solówka czyli człowiek który pomimo ojca alkoholika i biedy wyszedł na ludzi, wcześniej Chuck Norris bo się oglądało strażnika teksasu i Ebi Smolarek bo się miało
@gazowany_bubleh: Jeśli chodzi o akceptowanie siebie uważam to niepodważalnie za ważne zwłaszcza w młodym wieku, aleeee no właśnie. Fusti jest kreowana na taką laską która niby w tym pomaga dziewczynkom które mają placebo a tak naprawdę to jest farmazon jeden wielki, że ona pomaga, jakby w czym pomaga akceptować siebie w jaki sposób.