Wpis z mikrobloga

Długo nie trzeba było czekać, żeby zrobił się na tiktoku trend typu #metoo atencjuszek starających się zyskać na tej dramie.

Z jednej strony „nic nie mówiłam przez lata bo umowa” ale z drugiej strony teraz jak można na tym po latach podbić zasięgi to powiem tak żeby nie można było mnie oskarżyć mnie o pomówienie XD
Jak widziałaś akty pedofilskie i tego nie zgłaszałaś to na to jest paragraf. Swoją celowa biernością naraziłeś cała masę kobiet na gwałt. Przez te wszystkie lata miałaś świadomość, ze on to może robić cały czas i nic z tym nie zrobiłaś.

I jeszcze to „przypadkowo trafiłam do pokoju XD Szkoda, ze przypadkowo tego nie zglaszalas, bo „umowa” ale teraz można na tym zarobić to można XD

Reasumując wg jej wersji:
kryłam pedofila/pedofilów i miałam świadomość ze krzywdzi/krzywdzą dzieci ale nie mówiłam bo umowa(prawnie bzdura totalna) a teraz mogę na tym zyskać zasięgi to jednak mogę mówić. A ofiary? Cała dekadę miałam to w dupie dawajcie serduszka, follow i piszcie co chcecie w kolejnym odcinku


#famemma #stuu #youtube
LewCyzud - Długo nie trzeba było czekać, żeby zrobił się na tiktoku trend typu #metoo...
  • 26
  • 1
@Pryshlyak: najgrosze co moze sie wydarzyć dla sukanek, fagaty i gowna pokroju tej wyzej to zgłoszenie sie ofiary na policje, bo wtedy jest na nich paragraf(masz obowiązek zgłosić pedofila inaczej czeka na Ciebie kodeks karny). Dlatego sa dwie możliwości-
1.jest trend, mozna zyskac, a to ze komus(i jego rodzinie) to zniszczy zycie to mnie to nie obchodzi(wiesz, ze to nieprawda-brak konsekwencji),
2.jest to prawda-masz sprawę w sądzie i wyrok(świadome krycie przestępcy
@Pryshlyak albo zobacz w jakich latach był aktywny, w jakich latach miał oskarżenie o to co wyżej i zobacz ile „ofiary” wtedy miały lat.
Jesteś w ogole w temacie czy tak z duoy się wypowiadasz?
@LewCyzud: O kurczę, z ciekawości chciałem dowiedzieć się o co chodzi z tym stuu, a widzę jakaś dziwną dziewczynę, która nie jest atrakcyjna, ma słabą wymowę i zastanawiam kim ona jest? jakaś olimpijka? Piosenkarka? Ktoś ważny, że udziela się w jakimś temacie, ale nadal nie wiem o co chodzi, wiem tylko, ze ona coś wie, jak coś to powie i tylko tyle, ale przy tym ostro pokazuję swoja wyższość, tylko nad