Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mam trochę odmienne zdanie co do sytuacji Mostowiaków bo o ile Karolina wypada śmiesznie z tym że nie chce bliskości z Marvinem a wykłada się na Papryku, który ją obejmuje i zanosi na rękach do palarni, o tyle Marvin w późniejszej rozmowie w pokoju o łapaniu za piersi użył najgorszego możliwego argumentu że ona "daje się macać". Za to powinien zjechać Kudłatego, niech trzyma łapy przy sobie i nie dotyka piersi dziewczyny bez pozwolenia, a tak Marvin Kudłatemu nic nie powiedział tylko stał tam jak kołek a do Karoliny wyjechał że daje się mu macać po piersiach. O wszystkie inne powinien mieć pretensje do niej, ale o łapanie za piersi do Kudłatego.

Sama Karolina #!$%@? mnie coraz bardziej. Dziewczyna nadaje się na terapię a nie do programu, ma dużo nieprzerobionych problemów i jeszcze tworzy nowe z niczego. To że miała pretensje do Marvina o to że poszedł na palarnię, spędził tam godzinę i do niej nie podszedł i patrzył na nią więc nie zwracał na nią uwagi - to było dziwne i przesadzone. Podziwiam Marvina za cierpliwość do niej ale przegiął z tekstem o samolocie do domu i dawaniu się macać po piersiach Paprykowi. Aż mi się bucowate śniadanie z Łucją przypomniało...
Nie wróżę ich parze świetlanej przyszłości bo Karolina to typ człowieka który przez zrypane dzieciństwo i brak dobrych wzorców myśli że miłością jest to co zna, czyli niezbyt zdrowe relacje, a stabilizację i spokój odbiera jako stagnację i brak zainteresowania.

Skoro o wróżbach mowa to Krzysiur coraz bardziej pokazuje swoją prawdziwą twarz foliarza-erotomana a Roch subtelnego sadysty. Jego przytyki w stronę Dżustyny były mało śmieszne i niesmaczne. Mało śmieszne i niesmaczne było też DD w wykonaniu Papryka choć rozumiem że ma dość swojej partnerki. Patryk ma dość Grycanki a Grycanka Patryka. Paweł ma dość Wiktorii, a Wiktoria Pawła i klimatyzacji. Krzysiur ma dość wielkich ust i braku seksu.

Jesteśmy w 1/3 sezonu więc liczę na wejście dziewczyny by mieć z zaskoczenia kolejne rajskie gdzie zagrożone są laski (jak Hanką i White Chicks w HP6) i na ciekawe roszady.
  • 28
@Dewasta: nie chodziło o to że dała się macać, mogła być zaskoczona ok, swoją drogą nie wiem co Papryk sobie myślał wtedy, wyrasta na drugiego zwyrola po Mońku, chodziło tylko o jej brak reakcji na tą sytuację, a ta odwraca kota ogonem i jeszcze oczekuje ze jak walnie focha ze chce wracac to zaraz bedzie za nią latać, szacun ze mimo tego ze sie w nia wkrecil nie daje sobą manipulować
@Mallisso: Józek Stalin mawiał "jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka" - w tym przypadku nie można patrzeć na tą sytuację na różne sposoby - 99,99% zdrowych facetów, którzy nie są #!$%@? by jakoś zareagowało na sytuację, w której ktoś molestuje mu dziewczynę. Podejście fajnie fajnie ale mam cię na oku to tłumaczenie dobre dla pipki, która potem ma pretensje do kobiety.
@Dewasta miałam te same przemyślenia, z kolegą zbija sztamę a do dziewczyny czemu dała się zmacac. Chociaż nie chcąc usprawiedliwiać Mostowiaka wydaje mi się że na jego gniew na nią złożyła się całość tej sytuacji - pokładanie na Papryku i to że ja nosił. A to że nie zareagowała, prawda jest taka że jak Cie ktos tak zaatakuje znienacka to czasem człowiek jest w szoku i nie reaguje adekwatnie. Btw nie wiem
@kipman1: Każdy facet by zareagował gdyby ktoś macał JEGO kobietę. Pytanie czy ten związek jest na tyle silny, że może ją uważać za swoją? Są parą w programie telewizyjnym od kilku-kilkunastu dni. Poza tym z nią nie ma pewności, czy zaraz nie wyskoczy z tekstem "Nie jestem twoją własnością" i robi się wtedy trochę niezręcznie. Chociaż to by mu chyba wyszło na dobre, bo miałby jak na dłoni, że laska ma
@Dewasta: totalnie inne mam przemyślenia... absolutnie nie chcę brzmieć jakby krótka spódniczka usprawiedliwiała gwałt, ale: jakkolwiek #!$%@? było zachowanie Papryka, to moim zdaniem całkowicie pozbawione seksualności. Dowcip, głupi potwornie, ale dowcip. Karolina ma rację, że to nie było nic wielkiego i totalnie rozumiem że mogła się nie połapać jak odbiera to Marvin. Mimo wszystko... facet najwyżej może liczyć na potrzymanie za rączkę, a inny nie dostaje po łapach za dużo więcej.
@perelkaa: @Matelos88 @natalle @Mallisso @camelinthejungle to może ustalmy podstawową kwestię - nie ważne czy ktoś jest z kimś związku - jeśli widzimy jak ktoś kogoś molestuje to powinno się reagować. Jeśli Mostowiak po całym zdarzeniu chciał pastwić się nad Onlyjaem to w jego odczuciu zarówno zachowanie Papryka nie było ok, jak i reakcja Onlyjada nie przypadła mu do gustu. Przy zalożeniu że tak mocno zareagował jak byli w pokoju to oznacza