Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mam trochę odmienne zdanie co do sytuacji Mostowiaków bo o ile Karolina wypada śmiesznie z tym że nie chce bliskości z Marvinem a wykłada się na Papryku, który ją obejmuje i zanosi na rękach do palarni, o tyle Marvin w późniejszej rozmowie w pokoju o łapaniu za piersi użył najgorszego możliwego argumentu że ona "daje się macać". Za to powinien zjechać Kudłatego, niech trzyma łapy przy sobie i nie dotyka piersi dziewczyny bez pozwolenia, a tak Marvin Kudłatemu nic nie powiedział tylko stał tam jak kołek a do Karoliny wyjechał że daje się mu macać po piersiach. O wszystkie inne powinien mieć pretensje do niej, ale o łapanie za piersi do Kudłatego.

Sama Karolina #!$%@? mnie coraz bardziej. Dziewczyna nadaje się na terapię a nie do programu, ma dużo nieprzerobionych problemów i jeszcze tworzy nowe z niczego. To że miała pretensje do Marvina o to że poszedł na palarnię, spędził tam godzinę i do niej nie podszedł i patrzył na nią więc nie zwracał na nią uwagi - to było dziwne i przesadzone. Podziwiam Marvina za cierpliwość do niej ale przegiął z tekstem o samolocie do domu i dawaniu się macać po piersiach Paprykowi. Aż mi się bucowate śniadanie z Łucją przypomniało...
Nie wróżę ich parze świetlanej przyszłości bo Karolina to typ człowieka który przez zrypane dzieciństwo i brak dobrych wzorców myśli że miłością jest to co zna, czyli niezbyt zdrowe relacje, a stabilizację i spokój odbiera jako stagnację i brak zainteresowania.

Skoro o wróżbach mowa to Krzysiur coraz bardziej pokazuje swoją prawdziwą twarz foliarza-erotomana a Roch subtelnego sadysty. Jego przytyki w stronę Dżustyny były mało śmieszne i niesmaczne. Mało śmieszne i niesmaczne było też DD w wykonaniu Papryka choć rozumiem że ma dość swojej partnerki. Patryk ma dość Grycanki a Grycanka Patryka. Paweł ma dość Wiktorii, a Wiktoria Pawła i klimatyzacji. Krzysiur ma dość wielkich ust i braku seksu.

Jesteśmy w 1/3 sezonu więc liczę na wejście dziewczyny by mieć z zaskoczenia kolejne rajskie gdzie zagrożone są laski (jak Hanką i White Chicks w HP6) i na ciekawe roszady.
  • 28
  • Odpowiedz
@Dewasta: w większości się zgadzam, ale ja osobiście dałabym kolesiowi z liścia jakby mnie obmacywał, oczywiście Marvin tez powinien zareagować. A KrzySiur jest tak obleśny, ze dramat, z tymi bazami to go poniosło i wyszedł na zwykłego dziada napaleńca.
  • Odpowiedz
@Dewasta: nic dodać nic ująć - Mostowiak w tej sytuacji wyszedł na totalną #!$%@?ę i jeszcze piąteczkę z Kudłatym zbijał. Warto jednak w większym stopniu zwrócić uwagę na #!$%@? zachowanie Kudłatego - totalnie nie kumam jak tak można zrobić komuś nawet po pijaku. Normalnie zaginiony brat Ventyla w wersji dotykowej...
  • Odpowiedz
  • 12
@mykawz300: Gdyby weszła laska taka jak ta druga Kasia z HP4, która wprost proponowała Uszatemu przespanie się wzamian za pozostawienie w programie, to ciekawe czy Krzysiur by skorzystał?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest jeszcze szansa że po sterydach mu po prostu nie staje więc gadanie to jego główna erotyczna aktywność.
  • Odpowiedz
@Dewasta: nie chodziło o to że dała się macać, mogła być zaskoczona ok, swoją drogą nie wiem co Papryk sobie myślał wtedy, wyrasta na drugiego zwyrola po Mońku, chodziło tylko o jej brak reakcji na tą sytuację, a ta odwraca kota ogonem i jeszcze oczekuje ze jak walnie focha ze chce wracac to zaraz bedzie za nią latać, szacun ze mimo tego ze sie w nia wkrecil nie daje sobą manipulować
  • Odpowiedz
@Mallisso: Józek Stalin mawiał "jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka" - w tym przypadku nie można patrzeć na tą sytuację na różne sposoby - 99,99% zdrowych facetów, którzy nie są #!$%@? by jakoś zareagowało na sytuację, w której ktoś molestuje mu dziewczynę. Podejście fajnie fajnie ale mam cię na oku to tłumaczenie dobre dla pipki, która potem ma pretensje do kobiety.
  • Odpowiedz
@Dewasta: no bez przesady, skoro potrafi spacyfikować ero-zapędy Mostowiaka, to dlaczego nie mogła Papryka? Na niego to by wystarczyło jedno słowo i byłby zgaszony jak pet
  • Odpowiedz
@Dewasta miałam te same przemyślenia, z kolegą zbija sztamę a do dziewczyny czemu dała się zmacac. Chociaż nie chcąc usprawiedliwiać Mostowiaka wydaje mi się że na jego gniew na nią złożyła się całość tej sytuacji - pokładanie na Papryku i to że ja nosił. A to że nie zareagowała, prawda jest taka że jak Cie ktos tak zaatakuje znienacka to czasem człowiek jest w szoku i nie reaguje adekwatnie. Btw nie wiem
  • Odpowiedz
@Dewasta: tylko, że Karolina głośno wyraża niezadowolenie z Marvina pod byle pretekstem, a tutaj tylko głupie uśmieszki gdy jakiś inny koleś łapie ją za cycki. Nawet jeśli ją to zaskoczyło, to mogła zareagować potem. Nawet jak Marvin poruszył temat w pokoju to mówiła, że nic się nie stało, bo Patyk to taki ziomeczek
  • Odpowiedz
@kipman1: ale Onlyjad była wyraźnie zadowolona z tego co zrobił Kudłaty, myślę, że jeśli sama by mocno na to zareagowala nie szczerząc się to Mostowiak też inaczej by to rozwgrał, a on już chyba i tak miał dosyć po tym jak sama weszła w ręce Kudłatego...
  • Odpowiedz
@kipman1: Każdy facet by zareagował gdyby ktoś macał JEGO kobietę. Pytanie czy ten związek jest na tyle silny, że może ją uważać za swoją? Są parą w programie telewizyjnym od kilku-kilkunastu dni. Poza tym z nią nie ma pewności, czy zaraz nie wyskoczy z tekstem "Nie jestem twoją własnością" i robi się wtedy trochę niezręcznie. Chociaż to by mu chyba wyszło na dobre, bo miałby jak na dłoni, że laska ma
  • Odpowiedz
@Dewasta: totalnie inne mam przemyślenia... absolutnie nie chcę brzmieć jakby krótka spódniczka usprawiedliwiała gwałt, ale: jakkolwiek #!$%@? było zachowanie Papryka, to moim zdaniem całkowicie pozbawione seksualności. Dowcip, głupi potwornie, ale dowcip. Karolina ma rację, że to nie było nic wielkiego i totalnie rozumiem że mogła się nie połapać jak odbiera to Marvin. Mimo wszystko... facet najwyżej może liczyć na potrzymanie za rączkę, a inny nie dostaje po łapach za dużo więcej.
  • Odpowiedz
@Dewasta No ale czemu właściwie Mostowiak miał reagować, jak Karolinie to nie przeszkadzało? Ona na każdym kroku stara się ostudzać jego parazwiązkowe zapały, więc nie jest dziwne, że czekał na jej reakcję, a nie walił Papryka w pysk.
  • Odpowiedz
@Silver86: w tej sytuacji byla jeszcze jedna : ta onlyjad po tym dd i po jej usmiechu, spaglada na tego cuckolda marvina i jak do psa mowi" przyniesiesz mi miske z woda? i ten jej wzrok ponizajacy. brrr. uciekaj chlopaczku
  • Odpowiedz
@perelkaa: @Matelos88 @natalle @Mallisso @camelinthejungle to może ustalmy podstawową kwestię - nie ważne czy ktoś jest z kimś związku - jeśli widzimy jak ktoś kogoś molestuje to powinno się reagować. Jeśli Mostowiak po całym zdarzeniu chciał pastwić się nad Onlyjaem to w jego odczuciu zarówno zachowanie Papryka nie było ok, jak i reakcja Onlyjada nie przypadła mu do gustu. Przy zalożeniu że tak mocno zareagował jak byli w pokoju to oznacza
  • Odpowiedz