Wpis z mikrobloga

Niezbyt optymistycznie to wszystko wygląda.

-Bitcoin jeszcze kilka dni temu miał niecałe 8 mld. $ kapitalizacji, obecnie niecałe 5.9 mld...

-Dogecoin jeszcze chyba z tydzień temu miał 70mln kapitalizacji. Obecnie ma 49 mln...

-Aktualnie kopiąc dogecoina, czy też inną popularną walutę na scrypt zysk z 1 karty r9 280x to około 97PLN MIESIĘCZNIE!

#kryptowaluty #dogecoin #pandacoin
  • 16
@adrix: A to doge jest jedyną kryptowalutą, którą można wydobywać na 280x? :D

Ja bez problemu kopię 18 zł dziennie na innych monetach. Co prawda jeszcze 2-3 tygodnie temu wyciągałem 30-35 zł, ale jak na razie koparki wyłączać nie zamierzam ;)
@adrix: Nikt nie mówił że będzie kolorowo :D każdy liczył że kupi kilka kart i będzie trzepał kokosy, standardowe ryzyko jak w każdym biznesie, kopać nie marudzić sprzedać jak btc będzie w cenie to i alty skoczą a na prąd od rodziców pożyczać :D:D
@parabambara: Oczywiście.

@mrw: Tak, tak. Ciekawe co to za waluty, które przy 700kH dają "STAŁY" dochód 18PLN dziennie po odliczeniu prądu ... Pierdzielisz jak potłuczony. Sam również nie kopię dogecoin i monitoruje wiele walut pod względem opłacalności, mam napisane do tego specjalne skrypty, które przeliczają mi wszystko automatycznie i wg. moich danych obecnie można zarobić maksymalnie 10PLN na czysto z jednej takiej karty, przełączając co jakiś czas koparkę... (dane z
@mrw: Tak się składa że monitoruję również Vertcoina i nie jest to wcale najbardziej opłacalna waluta. Obecnie 6,3PLN dziennie na r9 280x (opłacalność z tej minuty uwzględniając wymianę cryptsy->bitcurex). Nie wiem skąd wziąłeś te 18PLN ...
MtGox upłynnia swoje BTC na innych giełdach - stąd ten mega spadek wszystkiego. Mimo ogromnego spadku, jest jeszcze sporo do wyduszenia z bitcoina.

Trzymam jeszcze swoje coiny, ale z dnia na dzień, w coraz ciemniejszych barwach to widzę.