Wpis z mikrobloga

Murki, co tu się najlepszego #!$%@?ło? Jechałem po płaskim, prędkość może biegacza, bo czekałem na zielone i nagle jak #!$%@? przerzutke ni stad ni zowąd, przerzutka pociagnela lancuch, a ten jest teraz zablokowany od dolu i #!$%@? sie nie da wyciagnac. Uznają to na rękojmię czy zamawiać nową przrzutkę? Rower kross esker 2.0, microshift advent x #rower #kross #gravel
abdonaty - Murki, co tu się najlepszego #!$%@?ło? Jechałem po płaskim, prędkość może ...

źródło: 20230917_192840

Pobierz
  • 11
@abdonaty na pewno on sam się nie urywa. Gałąź, zahaczenie o ławkę, cokolwiek musiało być. Ewentualnie hak z gownolitu co w sumie teraz jest możliwe i mocniejsze szarpnięcie z zamkniętym (?) sprzęgłem o ile ta przerzutka ma sprzęgło. Hal jest po to żeby nie wymieniać całej przerzutki tylko on się łamie i chroni przerzutkę. Oddaj to do byle jakiego rowerowego - oni ogarną i Ci wyreguluja przerzutkę od razu
  • 0
@jakuba94: jest sprzęgło, może jak przeskakiwało to jeblo. Ciężko stwierdzić. Niemniej dziękuję za rady, przejdę się do rowerowego, uspokoiliscie mnie. Miłej nocy ( ʖ̯)
@abdonaty: 99% pęka jak się daje w #!$%@? na podjeździe i zmienia biegi pod naciskiem. Raz, drugi, trzeci, materiał się męczy i pęka. Im większy gównolit tym większe ryzyko. To jest po to żebyś nie urwał mocowania ramy. Zawsze warto wozić se sobą jeden w zapasie razem z narzędziownikiem. W rowerowym tego nie dostaniesz, chyba że są dealerem Twojej marki.
https://sklep.k2rowery.pl/haki-do-ram-c-101.html
Szukasz po prostu swojego na takich stronkach i zamawiasz dwie