Wpis z mikrobloga

Dziś testowałem zmodowany Pokeball Plus + ale na rowerze, przez 50 min jeździłem różnymi uliczkami (12km), złapało równo 150 pokemonów. Zaczynałem mając 158 pokeballi, 56 great, 52 ultra. Nie wiem ile z pokestopów wpadło ale po wszystkim zostało 19 pokeballi, 23 great balle, 6 ultra.
Jeden 4* Paras, zero shiny, miałem włączony incense. Byłem pewny że skoro jest dzień z Oddishem XD to będzie setki shiny jak z Charmanderem było a złapało dosłownie 1 zwykłego oddisha.
Jak jeżdżę samochodem to pokemonów jest zdecydowanie mniej ale za to dużo więcej pokestopów dzięki czemu szybciej uzupełniam braki w pokeballach.
Nie złapało się nic wyjątkowego, same trawiaste jak Paras, Venonat, Foongus czy Bellsprout. Dalej szukam Ditto :(

#pokemongo
  • 6
  • Odpowiedz
@MrBeast: bo to był research day i były zwiększone szansę na shiny oddisha, ale z zadań, a nie na dziko. Ale event i tak dobry bo Paras i foongus to kopalnia stardusta.
  • Odpowiedz
@MrBeast: Oddish był z zadań, to nie community day tylko research day.

Plus+ jest ogólnie bardzo spoko na wycieczki rowerowe - jeśli nie jeździ się po centrum warto przygotować się wcześniej i uzbierać sobie pokeballi - tak około 250-300 na godzinę jest potrzebne.

Dwa dni temu byłem na przejażdżce od 12 do 18 i złapało się ok. 500 sztuk ale dość szybko skończyły mi się pokeballe, w innym wypadku byłoby pewnie
  • Odpowiedz
  • 0
@MG78: jest spoko ale tylko zmodowany, złapało mi dziś 3 pokemony których nie miałem a tak by je po prostu ominęło...
No i rzeczywiście balle znikały z ekwipunku bardzo szybko, wcześniej odpalałem tylko jak jeździłem samochodem więc nawet nie spodziewałem się że aż tak znikają
  • Odpowiedz
@MrBeast: Przy jeździe rowerem respi się więcej pokemonów, do tego jeśli nie jedziesz specjalnie szybko to wyłapuje wszystkie albo prawie wszystkie więc piłek idzie całkiem sporo.
  • Odpowiedz