Wpis z mikrobloga

@Je22: jak nie masz innego pomysłu na siebie, to wydaje się, że tak. Na pewno lepsze niż dymać całe życie na magazynie, kołchozie czy kasie.
  • Odpowiedz
@Je22 nie xD jezeli masz jakieś aspiracje na samorozwój, hobby, rodzine to odradzam wojsko bo nie bedziesz miec nic poza wojem w zyciu, a przynajmniej bedzie ci ciężko powyzsze rzeczy spiąć. Jesli natomiast masz z 19 lat, zero ambicji, lubisz byc poniewierany i rozstawiany po szachownicy jako pionek, jezdzic na zabezpieczenie granic i non stop byc poza domem ale za to chcesz zarobic jakies 5-6 tysięcy na reke miesięcznie wliczajac rozne
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@krul_europy: Z wiekiem trafiłeś, hobby i marzenia mam oraz na studia zaoczne idę ale nie wiem czy do zrealizowania, bo mieszkam na głębokiej wsi, a do miasta, mam problem wyemigrował, bo rodzina jest przeciw, a ojca w wojsku mam, i niestety tu jest wybór albo wojsko albo okoliczny kołchoz.
  • Odpowiedz
@Je22: tak czułem, że pewnie wojsko/służby to jeden z niewielu wyborów i dlatego pytasz, powiem tak, ogółem pewnie się dostosujesz po czasie jak każdy młody człowiek, natomiast musisz się nastawić, że cudów tam nie ma i nie będzie jeśli chodzi o komfort pracy.
Ja od siebie jeśli chodzi o Twoją obecną sytuację dodam, że spróbuj, wojsko/policja itp to zwykła praca jak każda inna, nie daj sobie wmówić że to służba,
  • Odpowiedz