Wpis z mikrobloga

#kikiswiat trafiłam na ten kanał parę dni temu i zaczęłam oglądać poczynania rodzinki, najpierw myślałam, że spoko, jeżdżą sobie kempingiem, mają kasę, niech się bawią, później trafiłam na odcinki o spalonych lawetach, problemach z autem i sobie pomyślałam, że przecież to nie jest możliwe, że taka osoba jedzie na wycieczkę przez całą Europę z trójką dzieci i żoną... Później trafiłam na odcinek z eurotunelu i gościu przeczytał instrukcje otwierania drzwi i nie potrafił ich otworzyć, mówił, że się nie da, na szczęście żonka bardziej ogarnęła i się okazało, że jednak drzwi można otworzyć i faktycznie drzwi otwierają się tak jak mówi instrukcja xD dla ciekawskich: 28:03 https://youtu.be/gU9Ar_M1Gwo?si=bE8iResuD_vWb-fF&t=1683 wtedy zwątpiłam i stwierdziłam, że z nim serio jest coś nie tak xD bananowe dziecko

No śmiać mi się chce, z reguły osoby, które jeżdzą przyczepami w takie podróże, są złotymi rączkami, sami robią sobie przyczepy, bądź je upgradują, ogarniają temat, w tym przypadku ziomek po prostu miał kasę, kupił "pierwszą lepszą" przyczepę, nie ma o niej zielonego pojęcia i jedzie w podróż po Europie xD no beka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glos_zenady: w sumie nie znam tagu i nie wiem o kim mowa ale typowy wykopek próbuje cisnąć beke ze wszystkiego łącznie z ludźmi którzy całkiem dobrze się bawią i korzystają z życia.
  • Odpowiedz
  • 1
@feber: nie no jasne, niech się bawi, niech korzysta z życia, ale w sposób mądry i inteligentny, tak, żeby nie stwarzał zagrożenia dla innych ludzi, a tutaj gościowi podczas planowanej długiej trasy, psuje się auto, wywala błędy, a on po prostu za wszelką cenę próbuje błąd usuwać i jechać dalej, zamiast zawrócić póki jeszcze może (300km do granicy z PL) xD takiego zachowania nie można normalizować xD odchodząc od tego
  • Odpowiedz
kupił "pierwszą lepszą" przyczepę, nie ma o niej zielonego pojęcia


@nastka112: kupił pierwszą lepszą NOWĄ za ponad 200tyś, nie kupił od handlarza 10-15 letniej. Nie robił w niej żadnych modyfikacji, więc nikt w tym przypadku nie spodziewał by się takich problemów.
  • Odpowiedz
  • 0
@spioch89: tak, wiem, że nową, ale jak oglądałam filmik z odbioru to miałam wrażenie, że po prostu wybrali pierwszą lepszą przyczepę, która im się spodobała, nie robiąc w ogóle researchu czy jest to dobra marka i czy warto wydać na nią tyle pieniędzy :D patrząc na ciągłe awarie, nie sądzę, żeby to był dobry zakup
  • Odpowiedz
@nastka112: No ale co mieli sprawdzać, Hobby to czołówka jeśli chodzi o przyczepy, to tak jak by isc do salonu sprawdzać czy ta nowa toyota czy audi jest ok. Poprostu miał pecha i tyle. Być może ma to związek z tą wymianą ściany jakoś w tamtym roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@spioch89: z tego co mi wiadomo on ma przyczepę z Adrii a nie Hobby. No nie wiem, ja kupując auto z salonu wcześniej robię rozeznanie np. w awaryjności poprzedniego rocznika, patrzę na sprzedaż, czytam opinie, sprawdzam, która konfiguracja jest najczęściej wybierana, nie kupuje auta "bo mi się podoba wizualnie", tylko kupuje tak, żeby było na lata, a ich zakup w internecie wygląda tak, jakby wzięli 200 tyś do walizki, poszli
  • Odpowiedz
pił pierwszą lepszą NOWĄ za ponad 200tyś, nie kupił od handlarza 10-15 letniej. Nie robił w niej żadnych modyfikacji, więc nikt w tym przypadku nie spodziewał by się takich problemów.


@spioch89: Trochę jednak w niej grzebał, np. założył kamery 360 gdzie trochę ingerenci w elektrykę było xd
Naprawiał też jakieś pompki od kranu, nie wiem ile tego było ponieważ jestem nowy w tym uniwersum, ale bawię się świetnie xd
  • Odpowiedz
te historie właśnie nabijają wyświetlenia.


@Konczak88: i myślisz że te wyświetlenia są warte 17k PLN za pierwszą naprawę auta i nie wiadomo ile za drugą? Bo jakoś w to 6 tys. to średnio mi się chce wierzyć.
  • Odpowiedz