Wpis z mikrobloga

@korin_: Wychodzi ~2700 kosztu początkowego, przy czym możesz zrezygnować z ubezpieczenia na życie (potrzebne jest tylko w pierwszym miesiacu zeby nie placic prowizji) więc de facto nawet dużo mniej bo miesięcznie 150 czyli można od tego jeszcze odjąć 1650zł i jedyne wymaganie to posiadanie konta u nich, wplacanie tam 3k miesięcznie i to wszystko. Nie musisz mieć żadnej karty, robić żadnych przelewów, płacić za konto. Ubezpieczenie mieszkania mozesz wziac od nich
@kozerus: Tak mi powiedziała babka przez telefon i w formularzu informacyjnym widnieje tylko zapis, że z ubezpieczenia na życie trzeba skorzystać, a nie że trzeba go mieć przez 5 lat tak jak w przypadku ubezpieczenia nieruchomości. Oczywiście historia zna przypadki, ze konsultant przez telefon powiedział głupotę i jednak nie da się zrezygnować, no ale nadal to razem daje 2700 to chyba mniej wiecej tyle samo albo mniej jak w pekao.
GOHAN - @kozerus: Tak mi powiedziała babka przez telefon i w formularzu informacyjnym...

źródło: obowiazki

Pobierz
@kozerus: W PKO mozna zrezygnować to dlaczego w Velo by nie było można ? Wkleiłem ci screen z oferty jaką dostałem i w tych wymaganiach nie ma napisane, że trzeba go mieć przez 5 lat. Trzeba z niego tylko skorzystać. Roczna stawka to 1807zł i chyba pobierana jest z góry za cały rok ale skoro mozna z niego zrezygnować to najprawdopodobniej oddadzą za 11 miesięcy. Potrzebne jest tylko do tego żeby