Wpis z mikrobloga

#kikiswiat
nowy jestem, przeleciałem tak z grubsza tag i co się pierwsze rzuca w oczy to ogromny ból dupska połączony z palącym pieczeniem otworu odbytniczego biedoty Polskiej, dobrego dnia wszystkim
a i sporo tu zwyczajnie głupich ludzi szczególnie w dziedzinie motoryzacyjnej
  • 19
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nie koniecznie chodzi tu o kasę tylko o jego intelekt i brak podstawowych umiejętności z życia które pozwoliły by mu nie wpaść w takie miny i co z tym idzie wydatkiem majątku na auto które jest już bombą na kółkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
gdyby nie jego rodzice chlop by nic nie miał


@Janekkox: czyli jest dokładnie tak jak myślałem, jak znam życie to połowa z was ma bogatych starych tyle, że wam się w życiu nie udało i stąd ten ogromny ból dupny plus #!$%@? do każdego szczegółu, bo wiadomo sprzed laptopa z harnasiem w dłoni wie się lepiej.
Podoba mi się, zostanę tu na dłużej
  • Odpowiedz
  • 2
każdy ciśnie z niego i jego nieporadności życiowej


@Janekkox: no to mogę się założyć o mój dom, że gdybyśmy nagrywali Twoje życie czy moje to tematów do ciśnięcia beki nie było by mniej, wiesz przed laptopem po fakcie z harnasiem w dłoni to każdy wie lepiej, przed faktem to już mniej wie dobrze
  • Odpowiedz
@Kroledyp: śmieszne sytuację, to tak, problem w tym , ze Kamil wywołał również sporo sytuacji niebezpiecznych , ryzykownych czy bezmyślnych , przez które może wkoncu naprawdę dojść do tragedii . Niektorzy komentujący pisali mu ważne rady w komentarzach, to on sobie nic z tego nie robił i wyłączył komentarze. Dobrym przykładem jest tu samochód, psuł mu się od dawna , ludzie pisali , żeby coś z tym zrobił , to
  • Odpowiedz
@Kroledyp chłopie mam 18 lat i bardziej życie ogarniam od niego on podstawowych czynności które wynosi mężczyzna nie potrafi pojąć xD
Pozatym jakbyś chcial wiedzieć nawet ja do niego sie nie porównuje bo solo sam całą Europę zwiedziłem bez niczyjej pomocy ciężko zapracowałem żeby to zrealizować i w dodatku nie pije alkoholu i nie palę normiku;)
  • Odpowiedz
  • 3
@Kacpi03: gościu ale #!$%@?, jak poparzony. Chłop kupił VW transportera dość dopasionego za 140 tysięcy złoty, jak za darmo i nakulał nim 160 koła przebiegu bez awaryjnie aż w końcu zesrały mu się turbiny z jego winy w sumie które zostały naprawione za drobniaki, każdemu z was życzę tak bez awaryjnego wozu Te wasze wolnossące corolle czy tam focusy przy takim przebiegu miały by już trzeci słupek ale to nie
  • Odpowiedz
@Kroledyp: nie zrozumiałeś, więc napiszę ci prościej, skąpił 2k na naprawę i doprowadził do awarii za 17k .
Co do niebezpiecznych sytuacji, Dzieci biegały w samopas przy przyczepie , nie na parkingu, tylko na zjeździe z autostrady, brał wodę z cmentarza, bez wiedzy czy jest zdatna do picia . Przyczepa popsuła dwie lawety, nic z tym nie zrobił, dopóki nie uszkodził się volkswagen, pomyśl, co by było gdyby doszło do
  • Odpowiedz
  • 1
Co do niebezpiecznych sytuacji, Dzieci biegały w samopas przy przyczepie , nie na parkingu,


@Kacpi03: a to nie jechałeś nigdy do Chorwacji maluchem ze starym w pięć osób nigdy?
Selekcja. Jak przeżyją to dobrze jak nie to też nic się nie stanie, do zapomnienia. Nazbyt byście chcieli ingerować w czyjeś życie tyle, że mocy wam brak i rodzi się frustracja
  • Odpowiedz
@Kroledyp ale ty chłopie #!$%@? jesteś za wszelką cene bronisz tego cymbała jakbyś sam nim był.150k przebiegu to nic starsze auta robią po pół miliona przebiegu bez awarii a on kupił od jakiegoś handlarza auto w dodatku nie w tak bogatej wersji jak za te pieniądze.Dużo musiał inwestować w to auto jeszcze a później i tak co jakiś czas błedy mu wyskakiwały nie tylko te co ostatnio miał
  • Odpowiedz
@Kroledyp: tu niby nikt nie ma bólu dupy o jego pieniądze a jednak caly czas w komentarzach o tym pisza. Z rok temu juz mowił ze podróżowanie to jego praca więc musi mieć dobre stawki na yt, inaczej nie było by wyjazdów kilka razy w roku.
A to jak wychowuje dzieci to jego sprawa, może są troche rozpuszczone ale napewno nie będą "głupsze" od innych.
  • Odpowiedz
@Janekkox: jego tata jest jakims kierownikiem budowy i tyle. Kamil może i jest naiwny i niezbyt bystry, ale pracowity. To wystarczy żeby coś osiągnąć. Mówił, że w wieku 18 lat jeździł do Niemiec grać na gitarze i tak zarabiał pierwsze pieniądze. Później stworzył firmę, gdzie wspólnie z ojcem stworzyli poradnik jak samemu zbudować dom. Następnie z krypto i giełdy wyciągnął tyle kasy, że już nic nie musiałby robić. A jeszcze
  • Odpowiedz
@spioch89: No dokładnie, niech każdy sobie żyje jak chce tym bardziej że nikomu krzywdy nie robi. Ludzie zbijają z niego bekę, a sami to na pewno takie asy że nigdy żadnego błędu nie popełnili czy głupoty. Zza monitora to się tak łatwo i fajnie wszystko komentuje. Co do wychowania dzieci to tez wątpię żeby były mniej mądre czy mniej nauczone dobrego życia w społeczeństwie niż wasze dzieci z takimi rodzicami
  • Odpowiedz