Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś myślał, że w najbliższym czasie nic bardziej obrzydliwego, czy #!$%@? bezczelnego ze środowiska piłkarskiego nie przeczyta, to Piekarski mówi "potrzymaj mi piwo" xD

- Jeżeli premier obiecał piłkarzom premię za wyjście z grupy, to dlaczego mają zrzekać się nagrody? Ci chłopcy sportowo na to zasłużyli. Dali jakieś emocje, może dziennikarze trochę je obrzydzili, ale wyszli z grupy. Dlaczego nagle wszyscy zaczęli wstydzić się tej premii? Przecież wiele instytucji i firm dostaje dofinansowanie z budżetu państwa. Nie rozumiem tego. Tam nie każdy zawodnik był multimilionerem - byli tacy, którzy też brali w tym udział, ale są na początku poważnej kariery - powiedział.


Klasyczne #!$%@? o "sukcesie" w postaci wyjścia z grupy (nie chce mi się tego po raz tysięczny wyjaśniać, bo to jest "sukces" na poziomie wygranego meczu z Japonią w 2018)

- Wszyscy mają niechęć do piłkarzy, bo za dużo zarabiają, ale oni tak zarabiają przez dziesięć lat. Większość zawodników nie pochodzi z bardzo dobrze usytuowanych rodzin, więc też pomagają mamie, tacie, bratu, siostrze... Ludzie wokół nich też żyją z tych pieniędzy. Dlaczego mają nie pomóc mamie zbudować dom czy siostrze, która jest w słabszej sytuacji? - pytał.


Czyli wiecie, w ciągu tych 10 lat zarobią kilkanaście-kilkadziesiąt milionów, ale przynajmniej dadzą część hajsu swojej rodzinie, dlatego warto im jeszcze dać kilkadziesiąt milionów od podatników, których nigdy nie będzie stać na swoją klatkę w kurniku xD Nie wiem w czym problem xD

- Dlaczego ta propozycja była niemoralna? Za sukces sportowy? Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, generuje gigantyczne pieniądze. Jeśli premier twojego rządu chce cię nagrodzić za wyjście z grupy, nie wiedząc o tym, że tak się stanie, to dlaczego to jest niemoralne? - przekazał Piekarski.


A tego to nawet ja nie rozumiem. Piłka generuje gigantyczne pieniądze i za to dostają gigantyczne pieniądze w klubach, które na tym zarabiają. Jak to się ma do rządu, który nie zarabia na Reprezentacji? No i te zdanie z premierem... premier chce cię nagrodzić cudzymi pieniędzmi, za coś, co nie wie, że się stanie (?) i dlaczego to niby ma być niemoralne xDDD

Mam nadzieje, że Piekarski dla zabawy pobawił się - nieudolnie - w adwokata diabła, bo to po prostu jakiś absurd.

#reprezentacja #pilkanozna #pzpn
Pobierz bezbekpol - Jeżeli ktoś myślał, że w najbliższym czasie nic bardziej obrzydliwego, cz...
źródło: boniek-happy
  • 6
@bezbekpol: Piekarski zawsze był kreowany (głównie w artykułach na Weszło) na takiego fajnego ziomka z Ameryki Płd z barwnym życiorysem, a coraz częściej wychodzi z niego niezła toksyczność i cwaniactwo.
Zaczęło się od tej słynnej wypowiedzi o 'byciu normalnym' z Borasem na początku wojny na Ukrainie z czego Kopyto się jakoś wycofał, a Piekarski niekoniecznie. W międzyczasie zakulisowe wciskanie zawodników Piekarskiego do kadry przez całe środowisko, a teraz takie odklejone teksty