Wpis z mikrobloga

Nijaki @aa-aa, jeden z pierwszych promotorów Oregano (jak sam o sobie opowiada) napisał post tłumaczący upadek Oregano. Dodam kilka słów od siebie, bowiem @aa-aa jest jakiś strachliwy i mnie żuczka niewinnego blokuje :))
Ja też się szczerze śmiałem z pierwszych filmów Oregano, ale on ich zrobił ponad 300! @#$! Eksploatował temat do bólu, wywołując odruch wymiotny u widzów. Srawkiem zajął się przyciśnięty przez zniesmaczonych widzów. I stało się, Srawek to nie Meksikano złamany przez lata chlania! I wysiadła psychika gitowi z Grajewa, krzyki i grożenie pięściami na Srawka nie działają jak na Kreta czy Arona. Zaczął wspierać psychę alkoholem i teraz się stacza i staczać będzie. Pewnie doczekamy się serii filmów od przyszywanego syna w rewanżu za wcześniejszą twórczość. Liczę na to :)
Uważam też, że Oregano wymyślił kontent jazdy po Meksyku dla łatwych pieniędzy, tylko że teraz ma saldo ujemne... co jest zaprawdę godne i sprawiedliwe.
#kononowicz #olgierdanotv #patostreany
  • 11
  • Odpowiedz
  • 2
Srawkiem zajął się przyciśnięty przez zniesmaczonych widzów.


@WulkanizatorOponMozgowych: Właśnie sobie uświadomiłem, Wójcik w wojenkę z Rudym został wrobiony w taki sam sposób, jakim chcieli Suma WSW wrobić ostatnio. Tyle że Sum WSW się nie dał.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:

Uważam też, że Oregano wymyślił kontent jazdy po Meksyku dla łatwych pieniędzy, tylko że teraz ma saldo ujemne... co jest zaprawdę godne i sprawiedliwe.


Też takie odniosłem wrażenie,nie zdziwiłbym się gdy on sam był fanem konesera moczu dopóki nie zdał sobie sprawy ze można wyciągać pieniądze od frajerów na wyjaśnianie meneli,promując się jednocześnie na celach charytatywnych
Barakun91 - @WulkanizatorOponMozgowych:
Uważam też, że Oregano wymyślił kontent jazdy...

źródło: g

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Ivan_Sekal @Ivan_Sekal: Generalnie, Wójcik mówił że wojna się zaczęła od tego, że Rudy poradził Meksykowi, żeby ten zgłosił sprawę nękania na policję. No ale od "tak mówił" do "tak było" to daleka droga w jego przypadku
  • Odpowiedz
@Zwanek: To akurat prawda. Był lajt Meksyka gdzie o tym wspominał (i notabene przyznał się do utrzymywania kontaktu z Centralą,chociaż wcześniej zaprzeczał) i chyba to ten sam gdzie przystawił komórkę z widoczna wiadomością od Sławka do kamery. Olgierdano to podłapał i potem ten fragment kilka razy pokazywał na swoich filmach,które są już usunięte.
Swoją drogą wtedy wyszła hipokryzja Łukasza,bo pamiętam jak na początku jego kariery pytałem czemu nie dojedzie Oblecha skoro
  • Odpowiedz