Wpis z mikrobloga

@Patryk4: cała roadmapa do .neta, dwa projekty fullstackowe.
Ostatnie 3 miesiące nauki to głównie leetcode, codewars i same zagadnienia teoretyczne żeby przebrnąć przez rozmowę techniczna.
Zajebiste gratulacje i propsy za realną kwotę, a nie - dzisiaj moja pierwsza praca i cyk 10k netto na uop ;) Trzymam kciuki za rozwój.


@fiddle: no a mój kolega ma software house i szukał ogarniętego javowca i z jednej strony zgłaszali się jacyś straszni słabeusze po bootcampie a z drugiej absolwenci dobrych uczelni (głównie UW i PW bo szukał w Wawie) chcieli właśnie 10k netto i więcej. No i w
@Patryk4: 8h dziennie na początku jak był dużo większy zapał a później po 3-4h. Wybralem .Net bo mi się najbardziej spodobał. Przy okazji cisnąłem jeszcze JavaScript i React bo hypetrain
@Patryk4: ale nie wszyscy studenci na uczelniach faktycznie to umieją. U mnie na roku jakieś 20% serio ogarniało temat, reszta jechała na pomocy innych. Mieliśmy 10-osobowy projekt, to 2 osoby zrobiły swoją część dobrze i pomagały wszystkim pozostałym, a ostatecznie projekt i tak miał jakość "studencką" tj. niezdatną do niczego w realnym świecie.