Wpis z mikrobloga

#polska #doda #afera #heheszki #p0lka #rozowepaski #psychologia #zwiazki

Doda jest przykładem 100% typowej #p0lki, roszczeniowej księżniczki, zresztą sama określa się królową. Baba stworzyła szoł po to aby wychwalać siebie pod niebiosa. "Ja wszystko stworzyłam, moi współpracownicy są do dupy, ja jestem biedna i pokrzywdzona bo media nie piszą o mnie w superlatywach, ja wszystko sama osiagnęłam, pochodzę z biednej rodziny z Ciechanowa, nikt mnie nie wypromował". Ten program ma niby pokazać jej inny charakter, prawdziwą twarz zza kulis. Ten pustak ma ludzi za debili? Te sceny są tak przerysowane, kiczowate że trudno uwierzyć że ona normalnie się tak zachowuje. Zachowuje się jak psychol. Obrzydliwa, oślizgła, zakłamana baba. Sprzedaje ludziom bajeczkę o tym jaka jest naprawdę. Ta scena z matką jest top of the top cringe'u. Pustak zaistniał w mediach dzięki programowi Bar w którym zasłynęła z tego że uprawiała seks z majdanem w kiblu. Dziś ma czelność moralizować młode kobiety, wypuszczając film Dziewczyny z Dubaju, mówić że dziewczyny są rozwiązłe, sprzedają się na instagramie, a sama zapomina o swoich początkach i w jaki sposób zaistniała w mediach. Prostak, hipokrytka, harpia, bez honoru i żadnego wstydu, narcystyczna, zadufana w sobie pustaczka. Uważa się za wyjątkową, ponadprzeciętnie inteligentną a jest zwykłym pustakiem traktującym ludzi instrumentalnie, ludzie są dla niej widownią. Na ig zwracała się do swoich fanów żeby do niej nie podchodzili w czasie gdy ona spędza prywatnie czas na zakupach itp., jest wtedy opryskliwa i chamska gdy koś podchodzi do niej z prośbą o zdjęcie czy autograf. Nie wiem czy w show biznesie istnieje bardziej okropny charakter od niej. Nie dziwie się Górniak że nie chciała podać jej ręki.
Doda to taka współczesna Likiewicz, chociaż Linkiewicz ma więcej honoru od niej, bo przynajmniej nikogo nie udaje. Czym różni się od takiej Natsu czy innych pustych instagramerek? Spiewać nie potrafi, drze ryja a teksty ma o dupie maryni
piotr_p0lak - #polska #doda #afera #heheszki #p0lka #rozowepaski #psychologia #zwiazk...
  • 8
@Bioenergetyk: jakbym ja miał tyle kasy co ona to też bym wydawał płyty co tydzień. Z resztą jej piosenki to szajs. Zaczynała w latach 2000, nie było yt, spotify, płyty kupowało się w sklepach i słuchało na odtwarzaczu. Dziś fizycznych płyt się nie sprzedaje. Doda wstrzeliła się w takie czasy, dlatego zarobiła góry hajsu. Gdyby zaczynała w dzisiejszych realiach byłaby marginalną gwiazdką jakich wiele. Bo odsłonięcie dupy, wyuzdany strój nie robi
@Bioenergetyk:
- uprawiaj seks w jednym z najpopularniejszych show w TV
- wypromuj się na kontrowersjach, skandalach, seksie, wulgarnym wizerunku
- miej pretensje do mediów że piszą niepochlebne artykuły, oskarżaj ich o hejt
- nagraj film "Dziewczyny z Dubaju", udzielaj wywiadów krytykuj młode dziewczyny w dzisiejszych czasach że są rozwiązłe, zniesławiaj celebrytki sugerując że jeździły do Dubaju
- obrażaj, wyzywaj Steczkowską na wizji z byle powodu aby nabić wyświetlenia i zrobić
@choochoomotherfucker: żeby ludzie sobie uświadomili jaką jest manipulantką.i oszustką, że mówi w TV jedno a poza kamerami drugie. Jej show w polsace jest dosłownie wychwaleniem samej siebie. Ludzie podziwiają celebrytów widząć ich mały wycinek wyreżyserowanego życia, a w kontekście afer, przeszłości, początków jak stała się sławna widać jak na dłoni że jest hipokrytką, ohydną oszustka. Wielu ludzi puszcza to mimo uszu bo jest celebrytka, robi show dla żartów, gwieździe wszystko wolno