Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #cupra #volkswagen #zakupy #leasing
Mirki pytanko takie, nie orientuje się ktoś na jakie rabaty można liczyć przy zakupie dostępnego od ręki auta w salonie Cupra?

A drugie pytanie to jak nie Leon Cupra (kombi) to co? Napaliłem się na #kia ProCeed GT ale ciule przestali przyjmować ogłoszenia, rozważałem nie kombi ale Honda podniosła cenę Civica o jakieś 20k od 1 lipca (Civic w full opcji kosztuje jakieś 190k…), na Toyote sie czeka około roku.
I bądź tu mądry jak chcesz kupić coś do ok 160k brutto co jako tako wyglada i jako tako jeździ….
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@login_cwiczebny Focus ST tez nie wydaje się zły, problem bardziej w tym ze będę sporo jeździł autem stad założyłem ze takie ~200 koni to max żeby utrzymać balans pomiędzy spalaniem a mocą…
  • Odpowiedz
@BigFeet: Miałem kupić tego nowego z salonu, ale jakoś nie do końca mnie przekonał gdy w nim siedziałem. Przez to kupiłem używkę z poprzedniej edycji z niskim przebiegiem. I jak na razie jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz
@BigFeet: poczekaj Proceed GT będzie od grudnia dostępny bo za duża popularnosć teraz. Cupra pewnie z 6,5% daje, napisz emaila do kilku losowych salonów w Polsce z prośbą o wycene, przecież nic cie to nie kosztuje

Ja miałem sytuacje że mi Cupre 245hp wycofali z zamówień i wziąłem Proceeda GT+AEB+PRE xD Dwa miesiące temu odbiór

Cupra ma solidniejszą skrzynie biegów i lepszy silnik ale za to brak podgrzewania przedniej szybki
  • Odpowiedz
@BigFeet Cupra Formentor 1.5 DSG. Póki co jestem bardzo zadowolony oprócz systemu start-stop który potrafi wyłączyć silnik przy powolnym dojeżdżaniu do skrzyżowania. Do tego raz mnie nastraszył w górach alertem o zmianie ciśnienia w oponach - ofc wszystko było ok.
Ale mogę polecić to auto, Leon to prawie to samo tylko niższe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BigFeet podobno salon ma 5% marży i z tego może urwać. Standard to 3,5% ale zdarzają się oferty na poziomie 5%. To są moje doświadczenia z ostatniego miesiąca.
  • Odpowiedz