Wpis z mikrobloga

w pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dude ( ͡ ͜ʖ ͡)


@202492: Gdyby wygrał Trzaskowski z PO, to nie byłoby żadnej afery wizowej, bo po prostu otwarcie by wszystkich ściągali zewsząd i być może już dziś byłyby w polskich miastach dzielnice-getta, do których nie można się zapuszczać nawet w biały dzień. Tak jest w największych miastach postępowej Europy, więc musimy do tego dążyć wg lewicy.
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: @Wink w banieczce internetowej w której wtedy przebywałem ludzie uważali że lepszy Duda która da pieniądze niż Trzaskowski który jest ha tfu LIBKIEM tam nie była potrzebna propaganda pisu
  • Odpowiedz
Buahahaha i jak tam fajnokonfiarze? Nie szczekacie nic o lewakach, bo wyszło na to, że partia którą po cichu wspieraliscie żeby "LEWAGIIII miały ból dupy" sprowadziła wam 400x więcej uchodźców niż zła UE chciała nam przydzielić? Hahahaha, wy to zawsze mieliście łeb do interesów, co nie? XDDDD
  • Odpowiedz
@Meserole: a wez #!$%@? nic nie mow, moglismy miec powiew normalnosci ale nie. Polacy to #!$%@? glupi narod, #!$%@? mnie to bo bylem na emigracji i wiem ze tak naprawde nigdzie nie bede szczesliwy tak jak w polszy z rodzina i znajomymi i boli mnie to ze przez te #!$%@? polska ciemnote tylu wspanialych ludzi musi cierpiec
  • Odpowiedz