Wpis z mikrobloga

Shalom.
W temacie wpisu jednego z naszych kolegów (patrz załączona zrzutka) #przegryw #zwiazki chciałbym, aby moja wypowiedź jednak nie zaginęła.

5 x prawda.
I, żeby nie było, NIESTETY to prawda. A może smutna rzeczywistość.

Pan @ViFio rzekł:

jakby nie wiadomo jaki to miało wpływ na "młodych" ludzi.

Ma jeden prosty - zamknięcie się w objęciach dalszej degeneracji (chociaż optymiści nazwą to akceptacją).

Dodał także:

Sam fakt dziwności nie oznacza że można takiego człowieka obrażać czy stygmatyzować.

Jest wręcz odwrotnie w słownikach i kuluarach ludzi rozsądnych, oczywiście badając daną dziwność od strony jakościowej [zbieranie puszek po napojach gazowanych jest dziwne, acz niekoniecznie degenerujące (chociaż co do wektora, funkcji - jest zbieractwem i zwyrodnieniem samym w sobie)].

Kolegom z tagu przegryw brakuje wspomnianego: miłości, akceptacji, zrozumienia, przytulenia, "głupiego" zrobienia herbaty, jak dorypie 39 gorączki i piszą już testament, wspólnych celów, pasji, zainteresowań.

Czy chciałbym, żeby wszyscy to mieli? TAK (dlaczego mam komuś źle życzyć? Ja rzeczpospolitański Żyd, nie po polsku nauczony sąsiadowi pod górę robić.).
Czy uważam, iż monogamia jest podstawą kultur europejskich? TAK.
Czy uważam, że NIE WSZYSCY dostąpią powyższych, w ich jedynie pozytywnym rozumieniu? TAK.
Czy uważam, że technologiczny świat, tindery i inne gówna dorzuciły swój wdowi grosz do postępującego, przepraszam za wyrażenie, #!$%@?? TAK.

W skrócie: lekko nie jest, lżej nie będzie. Szkoda mi samotnych chłopaków w dzisiejszym świecie.
Rozwiązaniem nie jest lalka, nie jest baseniara, nie jest też kurtyzana (o tym mówił o tym OP w swych punktach). Ale w takim razie co nim jest?
Pojęcia nie mam.

Rozstrzeliwać mamy? Rzucać kamieniami (to już było, co nie?). NIE.
Trzeba pracy u podstaw - ostracyzmu względem baseniar, kurtyzan, kure* i kur*iarzy, nawet - w już skrajnej formie - używających tindera. I jasne - z naturą się nie wygra, to walka z wiatrakami - ale mimo wszystko chodzi o to, aby te ostracyzmujące sprzężenia jednak hamowały postęp spierdzielenia w społeczeństwie.
Wygrać się z tym nie da, niestety, ale łatać można.

I z pewnością taką łatką nie jest przybijanie piątki komuś, kto zatracił się w sobie i - choć nie robi nikomu krzywdy, ot, fakt (racjonalizowanie libertariańskim podejściem, no przecież mi nie szkodzi) - próbuje pozyskać poklask z walenia lalki. Tu jest pies pogrzebany - jakby robił to po cichu, ok, ale koleś wychodzi z tym na forum obytych ludzi.
To tak samo zdegenerowany poklask jak i ten dla baseniar. Ot, taką mam koncepcję.

I pamiętajcie - tworzymy rodziny, tworzymy Państwa. Ja to bym wolał, żeby czy to Lipek, czy Ślunzok, Polak czy inny Rzeczpospolitanin był bogatszy od Bawarczyka, obywatela Szampanii, czy innej Toskanii. No pewnie, że bym chciał.
Jesteśmy sumą samych siebie, w całym naszym spierdo*eniu, słabościach, jak i mocniejszych stronach.

Kiedyś (2016, 2018) dodałbym, że "myślimy, że wojen nie będzie, wszystko jest "very very" i git, nie sądzę". Luty zeszłego roku w zasadzie pozbawił mnie konieczności dodawania tego.

Szanujmy się, przestańmy dawać poklask degeneracji, jeżeli tylko możemy. Od walk "fejm" dla degeneratów, baseniar, czy wrzutkowiczów lalek z silikonu.
I nie ma w tym absolutnie nic politycznego. Ot, społeczeństwo.

Temat zamykam.

Dodaję mój autorski, używany jeszcze za czasów starego konta #rzeczpospolitanizm

Pokój z Wami.
Pozdrawiam.
patryk_66 - Shalom.
W temacie wpisu jednego z naszych kolegów (patrz załączona zrzutk...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-15 o 08.55.04

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@patryk_66 to boli jak wszyscy dookoła mają kogoś i widzisz szczęśliwe pary na ulicy i w Internecie, a jednym rozwiązaniem jest znaleźć sobie własną miłość a to bardzo trudne dla aspołecznego nieśmiałego anona eh boli fest

Ja się cieszę że przynajmniej nie jestem zawistny jak niektórzy z tagu, ale ja rozumiem skąd to się bierze...
  • Odpowiedz
@patryk_66: Całe te wasze rzucanie się na tego wykopka jest (bez szydery) śmiechu warte. Boli was że wrzuca sobie foty i komantarze jak to ruchanie lalki jest super a wy się automatycznie, bez zastanowienia, oburzacie, jak to normictwo ma w zwyczaju. Waszym zadaniem powinien pewnie przestać, iść na terapie, płacić podatki i simpować (płacąc ofc) a na końcu po cichutku zdechnąć w lesie czy gdzie tam, bo przynajmnie już nie będzie
  • Odpowiedz