Wpis z mikrobloga

#randki #randkujzwykopem hej poznałem dziewczyne na tzw. szbkiej randce i umowilismy sie na normlanie spotkanie na kawe. I zadałem sobie jedno pytanie - ponieważ jak dla mnie laska jest całkiem atrakcyjna (choć nie była jedna kilka ich tam było).. co sądzicie o takim pytanie do niej - czy nie za bardzo cuckoldzkie, cringowe - a może wręcz przeciwnie - a mianowicie coś takiego: "Co spowodowalo ze wybrałaś sie na szybkie randki? Jak dla mnie nie wyglądasz na osobę która nie powinna narzekać na brak zainsteresowania ze strony facetów" czy coś w tym guście...
  • 8
Jak dla mnie nie wyglądasz na osobę która nie powinna narzekać na brak zainsteresowania ze strony facetów


@ZawzietyRobaczek: wiesz co napisałeś? że właśnie wygląda ci na taką, którą nikt się nie interesuje. chyba że z nerwów dwa "nie" wpisałeś przypadkowo, jedno skasuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZawzietyRobaczek: laski nawet te ładne traktują takie rzeczy inaczej. One chodzą na kursy tańca, szybkie randki, jakieś wypady dla singli żeby się pobawić i zobaczyć co z tego wyjdzie. Zakręci się kilku orbiterow i być może któregoś się wybierze a może żadnego. One to traktują jako podtrzymywanie atencji, bo potrzebują atencji do życia jak tlenu. One nie myślą jak facet, że idę tam koniecznie kogoś znaleźć.