Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wszebor: Ja się z nim nie spotykam, co miałbym mu powiedzieć? Wyraź się, przecież to nie ja z nim wojny toczę.

Ja mam do siebie szacunek i na drzewie się nie urodziłem, nie wiem jak Ty :D
  • Odpowiedz
@pyczasty: Walisz codziennie albo niemal codziennie posty na jego temat i w sporej ich części zwracasz się do niego bezpośrednio, używając drugiej osoby l.p. itd.

Więc chyba chcesz mu coś powiedzieć, o wybijaniu zębów też coś ględziłeś. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Wszebor: Ale ja się nie urodziłem na drzewie i nie obowiązuje mnie prawo dżungli. a ciebie?

Przecież on by mi założył sprawę. Czego ty nie rozumiesz?

Mogę się #!$%@?ć ale za to w dzisiejszych czasach się płaci słone pieniądze.
  • Odpowiedz
@pyczasty: Aron i Zielony dostali oklep i nie musieli nic płacić. Zielony nawet trochę się najadł, więc zyskał na czysto.

No ale niech będzie, tylko po co w takim razie to wypisywać na Wypoku, jeśli się nie ma ochoty najmniejszej na żywo.
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom: pisz osobowo, a nie bezosobowo.. Nie ma nas.

z lukaszem mozesz sobie wchodzic w takie kanaliki.

A jesteś dla m,nie tylko przykrym imbecylem, ktory nie moze mi niczego zarzucić, bo bym cię zgasił śmiechem. Jak ty wygladasz w w ogole?
  • Odpowiedz
  • 0
@TataZdps: ja przymułku w odróznieniu od ciebie mam klasę. a ty sobie żebraj jutro, bo wiem. bedziesz miał tipply podłączone. Ja tego nie mam bo nie muszę. a splunę na ciebie flegme kiedy się już zobaczymy. Zrozumiałeś amigos?
  • Odpowiedz
  • 0
@TataZdps: proponowałem ci spotkanie w połowie drogi, czyli na zachodnim.. no przez wschodni tez jechałeś... mogłeś WTEDY ta, wysiąść :) ale widzę że jesteś entuzjastą bajek.. Co ty sie tak boisz? bardzo byś nie dostał. ten ząb to był tylko żart, dostałbyś w wątrobę.... :)
  • Odpowiedz
  • 0
@TataZdps: Dla mnie to ty gównem jesteś podszyty, niczego mądrędo sobą nie reprezentujesz.

Chcesz to dawaj. Ja ci mordy za darmo nie bedę obijał

Sam wiesz, bo jesteś hajsołapem

A jeżeli myslisz ze masz takie cudowne mięśnie i jesteś super bokser....

to juz sam wiesz, ze nie....
  • Odpowiedz