Wpis z mikrobloga

Nadchodzi czas wielkich czynów! Czas rozliczeń i konsekwencji za grzechy albowiem lista grzeszników jest długa.
Niektórzy z Was myśleli, że są bezkarni. Że w sieci za swoimi nickami jesteście anonimowi. Teraz JA mówię: sprawdzam i nadchodzi godzina weryfikacji. Gdy opadną Wasze maski a kurtyna zakłamania poszybuje w górę zrozumiecie jak wielkimi byliście grzesznikami, jak czarne są Wasze serca i jakie K O N S E K W E N C J E poniesiecie. Pierwszy z grzeszników już się o tym przekonał, niestety nie nie może podzielić się z Wami swoim świadectwem. @ArturBinkowski był pierwszym, który przekonał się że czasem zbyt późno na żal za grzechy. Następni w kolejce są:
1. @wieszjo - Twoimi grzechami są pycha i chciwość. Jesteś fałszywym prorokiem, który owce wiedzie na pokuszenie. Jesteś diabłem a ja będę święconą wodą. Zmyję z Ciebie Twoją obłudę i zakłamanie. Pytanie co zrobisz gdy już będziesz nagi?
2. @GoodGuyChucky93 - Twoimi grzechami są nieumiarkowanie i lenistwo. Jesteś fałszywym przyjacielem, który odwraca się od tych, którzy się potrzebują. Razem z fałszywym prorokiem tworzycie duet, który należy zdeptać aby przywrócić ten tag na drogę światła. Wśród takich przyjaciół jak Ty psy zająca zagryzły.
3. @Olo92 - Twoimi grzechami są znużenie duchowe i zazdrość. Kreujesz się na dobrego człowieka a topisz się w bagnie. Idziesz jak owca za fałszywym prorokiem i liczysz, że go zastąpisz. Nie tędy droga! Zatraciłeś się i zaprzedałeś swoje ideały.
4. @szagatunia - Twym grzechem jest nieczystość. Myślałaś, że podstępem pozbędziesz się jedynego głosu rozsądku. Strąciłaś w otchłań istotę, która była niewinna! Przez Ciebie umarłem i narodziłem się na nowo. Tamtej osoby już nie ma. Teraz jestem ja. A Ty będziesz musiała stanąć twarzą w twarz z tym co nieświadomie stworzyłaś.
Wszyscy słyszycie głos z zaświatów... i to ja jestem #!$%@?ęty?
To co? #gra my? Czy wymiękacie? #tik #tak zegar tyka i nieuchronnie zbliża się koniec gry! #2023 No i co? Witamy w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 46
@Rozgrzeszyciel: Oho wiedziałem, że logiczna kalkulacja powróci. Już w momencie usunięcia desmodan było pewne, że w tydzień pojawisz się jako kolejna zielonka. Myślałem, że jesteś dobrym trollem wkręconym w grę ale chyba to podchodzi pod jakieś zaburzenie jak schizofrenia. Zrob przysługę samemu sobie odstaw na chwile internet idź się przebadać bo przy stosowaniu odpowiednich leków da się to kontrolować.
Trzymam za ciebie kciuki mam nadzieje, że dostaniesz i przyjmiesz odpowiednia pomoc
@GoodGuyChucky93: logicznej kalkulacji tutaj nie ma. Nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek kalkulacje. To jest czas sądu, czas wielkich czynów, rozliczeń i podsumowań. @Olo92 chore i niesmaczne są wasze grzechy zrozum to! @jajmun troll? psychol? I to ja jestem ##!$%@? ? #tik #tak #tik #tak zegar tyka a godzina rozliczeń się zbliża. No i co? Witamy w grze
@GoodGuyChucky93: @Olo92 @szagatunia ja wiem że mi nie uwierzycie ale to serio nie moje konto czyli logicznej kalkulacji. Znudziło mi się odgrywanie engramu Ozdóbki indygo i freak fighty. Tak samo jak te 2 poprzednie konta o które mnie Olo oskarżał. Desmodan to było moje ostatnie konto. Ps:wróciłem tu bo ktoś czyli Olo mnie oznaczył więc uroczysta przysięga nadal trwa. Ale przyznam że to jakiś mój fan bo doskonale wie z kim
@Alterboy czekaj… czyli przyznajesz, że Ty to Ty i wtedy to też byłeś Ty ale on to już nie Ty? Czyli gość się za Ciebie podszywa? Po co miałby to robić? Do tego Twój nowy nick tzn Alterboy sam sugeruje różne osobowości a on pokazał się tutaj akurat w tym dniu co Ty? Trochę dużo tych zbiegów okoliczności.