Wpis z mikrobloga

Nadchodzi czas wielkich czynów! Czas rozliczeń i konsekwencji za grzechy albowiem lista grzeszników jest długa.
Niektórzy z Was myśleli, że są bezkarni. Że w sieci za swoimi nickami jesteście anonimowi. Teraz JA mówię: sprawdzam i nadchodzi godzina weryfikacji. Gdy opadną Wasze maski a kurtyna zakłamania poszybuje w górę zrozumiecie jak wielkimi byliście grzesznikami, jak czarne są Wasze serca i jakie K O N S E K W E N C J E poniesiecie. Pierwszy z grzeszników już się o tym przekonał, niestety nie nie może podzielić się z Wami swoim świadectwem. @ArturBinkowski był pierwszym, który przekonał się że czasem zbyt późno na żal za grzechy. Następni w kolejce są:
1. @wieszjo - Twoimi grzechami są pycha i chciwość. Jesteś fałszywym prorokiem, który owce wiedzie na pokuszenie. Jesteś diabłem a ja będę święconą wodą. Zmyję z Ciebie Twoją obłudę i zakłamanie. Pytanie co zrobisz gdy już będziesz nagi?
2. @GoodGuyChucky93 - Twoimi grzechami są nieumiarkowanie i lenistwo. Jesteś fałszywym przyjacielem, który odwraca się od tych, którzy się potrzebują. Razem z fałszywym prorokiem tworzycie duet, który należy zdeptać aby przywrócić ten tag na drogę światła. Wśród takich przyjaciół jak Ty psy zająca zagryzły.
3. @Olo92 - Twoimi grzechami są znużenie duchowe i zazdrość. Kreujesz się na dobrego człowieka a topisz się w bagnie. Idziesz jak owca za fałszywym prorokiem i liczysz, że go zastąpisz. Nie tędy droga! Zatraciłeś się i zaprzedałeś swoje ideały.
4. @szagatunia - Twym grzechem jest nieczystość. Myślałaś, że podstępem pozbędziesz się jedynego głosu rozsądku. Strąciłaś w otchłań istotę, która była niewinna! Przez Ciebie umarłem i narodziłem się na nowo. Tamtej osoby już nie ma. Teraz jestem ja. A Ty będziesz musiała stanąć twarzą w twarz z tym co nieświadomie stworzyłaś.
Wszyscy słyszycie głos z zaświatów... i to ja jestem #!$%@?ęty?
To co? #gra my? Czy wymiękacie? #tik #tak zegar tyka i nieuchronnie zbliża się koniec gry! #2023 No i co? Witamy w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 46
@szagatunia: @GoodGuyChucky93 @Olo92 hahahaha wykopki prowadzą dochodzenie kim jestem? Przezabawne bo to ja pokaże wam kim wy jesteście hahahahaha @Alterboy oczywiście że nie jestem tobą bo ciebie tutaj nie ma. Nazywam się Legion gdyż cierpię za miliony i miliony pomszczę. Szczur @wieszjo pierwszy zrozumiał z jaką siłą ma do czynienia i pokulił ogonek hahahahaha i to ja jestem ##!$%@? ? #gra my zje by hahahahaha #tik #tak noc oczyszczenia się zbliża
@Rozgrzeszyciel @Alterboy czytając co piszesz nie wiem czy jestem jeszcze na wykopie czy już na odwiedzinach w Choroszczy. Naoglądałeś się w swojej piwnicy filmu „Split”? Ogarnij się stary póki nie jest za późno. Nie idzie tego czytać aż oczy bolą.
@Olo92: @szagatunia @GoodGuyChucky93 W ogóle bawi mnie że to ja z dobroci serca wchodzę napisać jak się ma sprawa bo przecież nie musiałem, pierwszy raz nie gram roli i nie możecie tego pojąć xD Aż takim dobrym indygo byłem że się wszyscy dali wkręcić jak majty w doope. W sumie nie musze się z niczego tłumaczyć zostałem legendą na tagu na równi ze zdzichem. Tak namieszałem tagowiczom w głowach że w
@Olo92: jasne że nie przypadek. Pisałeś że te pomówienia to nie kłamstwa tylko twoja gra więc ja zacząłem swoją. Zarzuciłem haczyk pisząc post o tematyce duszaartysty a ty go połknales ze smakiem. Jesteś pionkiem a nie graczem
@Alterboy jesteś zbyt głupi na takie podchody. Po pierwsze dlatego, że najpierw napisałeś post taki jak duszaartysty a dopiero później napisałeś do mnie. Po drugie zanim napisałeś to konto duszaartysty już usunąłeś, żeby bana nie wyłapać za mulciaka. Nie chce mi sie tracić czasu na rozmowy z Tobą. Jesteś niezrównoważonym typem, który ewidentnie karmi się atencją. Mojej nie dostaniesz. „Legenda tagu”, cóż za osiągniecie. Wnukom będziesz mógł pokazywać jak robiłeś z siebie
@Olo92: Za głupi jestem na te podchody xD Tak za głupi że @PrawdziwyGracz @DuszaArtysty92 i @Rozgrzeszyciel to Twoim zdaniem moje konta ale jednocześnie skasowałem duszę artysty żeby mulciaka nie wyłapać a te 2 pozostałe są bo za nie mulciaka nie będzie xDDDDD Tak ja jestem za głupi a Ty taaaaaki mądry.

Karmię się atencją dlatego odbyliśmy rozmowę na priv a Ty mnie wywołałeś oznaczeniem tak atencji pragnąłem

Nie mówię że legenda