Wpis z mikrobloga

#ufo #uap #szury #ator Tak z ciekawości przeglądnąłem po tej konferencji NASA komentarze pod polskimi postami (TVN24 i Polsat News) by sprawdzić co ludzie piszą na ten temat. Większość komentarzy 1:1 pokrywa się z tym co bredzi woźniak w swoich filmach czyli: "Blue Beam", "Po PLANDEMI i wojnie to robią fałszywą inwazje kosmitów", "NWO" itp. Biorąc pod uwagę to, że on jedynym w polskim internecie promuje tą foliarską teorie to pokazują jaką siłę medialną ma ten człowiek i jak bardzo może być szkodliwy. Od dawna jego kanał powinien spaść, bo to jak taki niepozorny foliarski kanał zatruwa polską przestrzeń medialną to jest temat dla niejednej pracy licencjackiej.
  • 7
@Springfield: Przecież to mem to odzwierciedlenie ludzi którzy myślą, że są elitarnymi indywidualistami bo "I do not belive in silly, archaic doctrines like the mindless sheep you all are" i do kogo to pasuje? Bo myślę, że do ludzi pokroju widzów ator "WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE". Ty wogule umiesz język angielski bo tak skrajnie źle dopasowanego tego mema jeszcze nie widziałem.