Wpis z mikrobloga

@77023: brawo!!! W 100% popieram model nordycki. Kobiety nie są na sprzedaż i jeżeli ktokolwiek uważa inaczej, ma wyprany mózg.
  • Odpowiedz
Kobiety nie są na sprzedaż


@Agca: Prawda, w normalnych społeczeństwach za wzięcie żony DOSTAJE się pieniądze w formie posagu. Współczesne randkowanie w którym mężczyzna sponsoruje kobietę to patologia i całkowite odwrócenie naturalnego porządku rzeczy.
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: wybory nie powstają w próżni. Tak jak nikt nie pochwala samobójstw, narkomanii, alkoholizmu czy niezdrowego odżywiania - tak nie powinno się zrzucać prostytucji do worka „wolnego wyboru”, tylko do worka patologii społecznej.
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: dostawalo, chociażby w systemie feudalnym, jeśli jednak powoływać sie na „naturalny porządek rzeczy”, to panował kult kobiet w związku z funkcjami rozrodczymi (wśród plemion naturalnych).
  • Odpowiedz
@Agca: Istnieje roznica pomiedzy "nie pochwalać" a zakazywac ludziom co chca robic ze swoim cialem/zyciem
Jak ktos chce cpac to niech cpa
Ktos chce sie zabic to niech sie zabije
Ktos chce chlac to niech chleje
Moge nie pochwalac jego decyzja ale moj wplyw na niego powinien sie ograniczac co najwyzej do tego ze moge mu powidziec ze to co robi jest wedlug mnie nieodpowiednie
Kazde odbierania ludziom praw i mowienie
  • Odpowiedz
@Agca: No wlasnie sam z siebie robisz debila
Bo istnieje cos takiego jak referendum i wprost by mozna bylo zapytac kazdego europejczyka o opinie no ale wiadomo jak komus sie podoba weganizm i glosowal za biedroniem bo wege to znaczy ze tez musi popierac odbieranie praw co do wlasnego ciala co nie?
  • Odpowiedz
@77023: To rozumiem że jak sobie któraś wstawi w internecie ogłoszenie czy będzie nagabywać na ulicy #!$%@? typów to też będzie można je zgłosić że namawiają do popełnienia przestępstwa/wykroczenia?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@77023: Ja *** to jest dramat - olbrzymim rakiem toczącym społeczeństwo nie jest prostytucja per se tylko jej zwichrowane pochodne w postaci Only Fans i innych sexkamerek.

Współczesne internetowe odpowiedniki prostytucji w długim terminie w mojej opinii mają druzgocący wpływ na społeczeństwo - totalnie dehumanizują i powodują brak potrzeby relacji damsko - męskich przez jakąś cyfrową karykaturę, gdzie finalny efekt psychiczny stosowania tego od lat najłodszych dla faceta jest analogiczny do
  • Odpowiedz
@77023: Ej to jest prawda? Jaką to ma moc legislacyjną, debil hier. Nie mogę pobieżnie też niczego znaleźć na ten temat informacji.

Uwielbiam to rozdwojenie jaźni na lewicy. Sexworkig okej, ale niektórzy mowią że może nie okej, bo uprzedmiotowia kobiety i jest źle, ale ktoś korzystający z usług sexworkerów, czyli ktoś dający pieniądze, tworząc sens i opłacalnośc prostytucji i innych sex aktywności już nie okej xdddd
  • Odpowiedz
Jeżeli ma to równocześnie znieść OnlyFansa albo kur###ienie się na kamerkach, to jestem za.

A nie, czekaj, to tylko po to żeby przypadkiem p0lka witaminka nie musiała dotykać zagrzybiałego dziada albo jakiegoś przegrywa, #!$%@?ć siędalej można XDD


@Mazurroo:

No właśnie nie delegalizować- te śmieci chcą karania tylko klientów. Ten ruch jest umotywowany stricte chęcią dowalenia brzydkim facetom którzy nie mają innej możliwości niż divy. Dla tego tak bardzo lubią OF i
  • Odpowiedz