Wpis z mikrobloga

#kikiswiat pojawił się nowy film z serwisu boscha gdzie widać jak podpaliło wiązki. Czy ja dobrze myślę, że on to miał wszystko na jednym bezpieczniku? U mnie zasilanie przyczepy leci prosto z aku i jest tam bezpiecznik 15A, do tego przewód chyba 2,5mm. On traktuje to auto jak elektrownię podłączając te wszystkie zabawki i do tego przyczepę.
  • 5
  • Odpowiedz
@grill zobaczysz co się będzie działo, kiedy weźmie się za naprawianie przyczepy. Dostał schematy od producenta i pewnie spróbuje puścić z dymem, tym razem przyczepę
  • Odpowiedz
@grill: ktoś kto montował dodatkowe urządzenia chyba nie przewidział, że przewody w aucie pod obciążeniem prądu mogą zacząć się gotować, a przecież on sam tego nie montował. Wystarczyło, żeby każde nieoryginalne urządzenie było podłączone bezpośrednio pod + po bezpieczniku i by nie doszło do zgrzania wiązki w aucie. Teraz pytanie brzmi kto mu zamontował bezpiecznik 25A zamiast 7.5A i czy przyczepa również nie przyczyniła się do awarii. Podłączenie pompki webasta
  • Odpowiedz
@chlebek_84: Kilkanaście odcinków temu przecież znalazł specjaliste od VW, który przerabia te webasta. Pewnie pompka wyrzucała bezpiecznik, więc cyk wrzucamy większy i wiązka się stopniowo upalała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mogę się doczekać podpa... znaczy naprawy instalacji w przyczepie.
  • Odpowiedz