Wpis z mikrobloga

Skończyłem. Skończyłem AC: Valhalla. A raczej "skończyłem", bo jeszcze od uja contentu jest na mapie xD

Muszę przyznać, że ciężko mi się w to było wgryźć po ograniu Odyssey, ale już trochę bardziej w fabule, trochę bardziej w perkach i gra stawała się miodniejsza i przyjemniejsza.

Historia Eivor/a była zacna, śmiem twierdzić, że najlepsza ze wszystkich Asasynów. To samo z "teraźniejszością" i ten Basimowy plottwist ;)
Na plus:
+ walka
+ historia
+ mapa
+ postacie
+ muzyka
Na minus:
- bugi
- długie czasy ładowania na ps4

Najlepszy AC nie ma to tamto. No i chyba najbardziej zbugowany, chyba bardziej od Unity xD

#gry #ps4 #ps5 #assassinscreed
Mega_Smieszek - Skończyłem. Skończyłem AC: Valhalla. A raczej "skończyłem", bo jeszcz...

źródło: temp_file1375560759464231120

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ja nie wiem jak się przekonać do tej gry, zawsze po 30 min tracę zainteresowanie. Grę mam od premiery a ledwie do Anglii dopłynąłem i zbudowałem kuźnię xD
  • Odpowiedz
Na plus:

+ walka

To znaczy? Klikasz bez sensu a i tak rozwalasz całe grupki żołnierzy. Nie trzeba robić uników, bloków tylko #!$%@? przyciski. Walka na ogromny minus.

+ historia

Historia czyli podbij wszystkie tereny. I tak w kołko macieju. Nowy region walka o zamek i koniec.
  • Odpowiedz
  • 1
@inflacja_biedaku Walka ze zwykłymi npcami może tak wyglądać, ale kazdy Zelota, córki czy bestie to już jakieś wyzwanie. Z odpowiednimi perkami walka staje się już grą rytmiczną - to na plus. Dodatkowo w grze grałem czterema typami broni i każda miała jakiś sposób na siebie.

Historia czyli podbij wszystkie tereny, no zajebiście spłycone, nawet nie będę tej bzdury komentować xD

Mapa jako całokształt, czyli rozkminianie gdzie sa znajdźki i jak do
  • Odpowiedz
Najlepszy AC nie ma to tamto.


@Mega_Smieszek: Najlepszy odkąd zrobili z niego typowego action-rpg (czyli od Origins) to się jeszcze może zgodzę.
Do Trylogii Ezio nawet to nie ma podjazdu.
Krs90 - >Najlepszy AC nie ma to tamto.

@Mega_Smieszek: Najlepszy odkąd zrobili z nie...
  • Odpowiedz
Historia czyli podbij wszystkie tereny, no zajebiście spłycone, nawet nie będę tej bzdury komentować xD


@Mega_Smieszek: takie bzdury jak ty może tylko pisać osoba co nie grała przez ostatnie 5lat w gry. Na tle innych gier to wypada po prostu słabo, jest nudna i przewidywalna. Ja wiem, że jak ktoś pije Kustosza z Biedronki całe życie to się Tyskim zachwyci ale to nie znaczy, że jest to piwo bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: byłaby to jedna z moich ulubionych gier gdyby nie to że jak dla mnie trochę za długa i nie dałem rady ukończyć bo już mnie to trochę nudziło pod koniec
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek ja tam nie lubiłem starych AC, dawno temu jak 1 wyszła to ograłem trochę i olałem serię na lata. Wróciłem przy Valhalli i bawiłem się świetnie, na tyle że nadrobiłem dwie poprzednie części.
  • Odpowiedz