Wpis z mikrobloga

W mojej opinii, ta afera Gimpera rozejdzie się po kościach. O ile w przypadku NitroZyniaka zrobiła się ogromna burza tak w tym przypadku w mojej opinii nie ma to sensu. Zaznaczę na samym starcie że nie bronie absolutnie Działowego, bo w latach swojej "świetności" był czołową patologią zaraz obok Disstreama, aczkolwiek wyciąganie nagrań czy shotów za czasów overwatcha hajsowników miałoby sens gdyby Gimper do dziś robił tego typu format. Chcąc nie chcąc ale Gimper odciął się od swojej patologicznej przeszłości więc wyciąganie jemu tego typu rzeczy w dniu dzisiejszym jest troszkę szukaniem problemu na siłę. + Dodatkowo bawi mnie fakt że Farmazeusz Ferrari wyciera sobie mordę wykopem XD. Jakby czy jest tutaj ktoś kto nie ironicznie darzy Farmazeusza jakimkolwiek szacunkiem xD? tak poza tym niech on nie zgrywa takiego wielkiego moralizatora teraz, bo sam lepszy nie jest xD. #ferrari #amadeuszferrari #famemma #polskiyoutube #gimper
  • 6
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: to jest oczywiste, że ta afera się tak skończy. Ferrari myśli, że może powtórzyć film Nie wiem, ale się dowiem z nitrem i Gimper spadnie z rowerka, ale on powie, że rozliczał się już z przeszłości, odcina się od niej, żałuje i przeprasza, a GGPoker obrywa po dupie i moim zdaniem Gimper wyjdzie zwycięsko z tej dramy.
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: Każdy inteligentny człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Z mlekołakiem sprawa wyglądała zupełnie inaczej niż z gimperem bo ten na bieżąco robił kontent jaki robił więc w sumie grzebać w jakiejś prehistorii nie trzeba było jak tu na bieżąco tworzyły się nowe smaczki i punkty zaczepienia z których szło nakręcać coraz to inne afery i dokładać do pieca do tych co już były. Dopóki biseksualny łysielec nie odwali czegoś
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: Ostatnia głupia rzecz w jego wykonaniu to chyba temat pokera poza granicami naszego kraju, ale Ferrarka z ferajną są na to za głupi i malutcy żeby go metorycznie dojechać, wskazać gdzie się myli i dlaczego wyszedł na kretyna. A i z tego nie idzie ukręcić nic grubszego poza pokazaniem, że nie ma w czymś racji i się chooja tam zna.
  • Odpowiedz
Gimper odciął się od swojej patologicznej przeszłości więc wyciąganie jemu tego typu rzeczy w dniu dzisiejszym jest troszkę szukaniem problemu na siłę


@Kiszak1902: aha, to tak samo jak tanculi, nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@HENKA: Ale ty widzisz różnicę między tańculą a gimperem czy tak nie zbyt? czy gimper po dziś dzień hejluje na odcinkach? czy gimper mówi że byłoby zabawnie jakby ktoś ze zbanowanych hajsowników się powiesił? czy gimper mówi by ktoś pękł jak kondom takiej czy takiej osoby? tu chodzi o sam fakt. Gimper tego nie robi, więc de facto odciął się od swojej patologicznej przeszłości, a to że ma aferki jak
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: a tancula dzis cpa? tancula dzis sypie swojej narzeczonej? tancula dzis rozcpiewa jakas randomowa #!$%@? i namawia zeby przyjechala sie ruchac w trojkacie?
  • Odpowiedz