Wpis z mikrobloga

#hotelparadise juz chyba wiem, czego brakuje mi w dziewczynach tego sezonu. Owszem, mają ładne buzie, biusty, tylki, dlugie nogi, bary, ale żadna z tych dziewczyn nie ma seksapilu. Zero zwinnosci, miękkosci ruchow, uwodzicielskich spojrzeń, przegiecia szyi, niby przypadkowych muśnięć siebie czy partnera... Ruszaja się jak kloce, są sztywne, zamkniete w sobie, nawet jeśli rozmawiają to ich mowa ciała raczej nie istnieje... oczywiscie z chwilowymi wyjątkami w stylu Alicji szermujacej się słowami z Cipochem przy stole, Łucji jak weszła i jeszcze nie zesztywniała. To o czym mowię miała Klapessa, Eliza, Kara.. Łucja też, ale za to wlaśnie znienawidzily ja pozostałe.
  • 14
  • Odpowiedz
@Mallisso: wydaje mi się, że Justyna ma na to potencjał (pewnie nawet dlatego zwróciła uwagę Rocha), ale trochę zrobiła się wycofana przez co mało ją w sumie w tych odcinkach widać.
  • Odpowiedz
@Mallisso: W 100% się zgadzam, ale dałaś przykłady dziewczyn z porzednich edycji przy których 90% facetów może mieć palpitacje serca:) Łucja wg mnie ma w sobie dużo seksapilu - biorąc pod uwagę jak się ubierała, zachowywała czy np jak wygladala jej rozmowa z Pawłem gdy była w tej różowej sukience to seksapilem wręcz emanowała. Moim zdaniem seksapil łączy się też z pewnością siebie i dla kobiet zazdrosnych lub z kompleksami wejście
  • Odpowiedz