Wpis z mikrobloga

Zależy od tego, ile będą grali i jaki jest poziom danego zespołu. Jeśli druga drużyna gra w jakieś 2/3 lidze, to bym tam juniorów pchał. Bo ogrywają się, masz nad nimi kontrole treningową oraz możesz ich dodać do treningów seniorów a oni niech grają w rezerwach by grali.
@yolow71: Zależy jakich jak "dobrze rokujących". Jak mi się trafi bardzo dobry 16-latek, to nawet wystawiam go w pierwszym składzie (~20 meczów w sezonie). Zawsze mam mocną ławę, więc ten 16-latek szybciej się rozwija a drużyna jakoś super nie cierpi.

Robię tak w każdym zespole - w lidze, która skacze pomiędzy 6 a 7 miejscem w rankingu lig europejskich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Gram w FM20,
@yolow71: złoty standard to przeniesienie do pierwszego zespołu i ok. 20 meczów w sezonie. Jeśli dobrze rokuje, ale jest zbyt słaby na grę już teraz, to udostępniasz go na wybrane mecze drugiego zespołu lub juniorów. Najlepiej w dni, w które gra również twoja pierwsza drużyna, żeby nie tracił treningu z pierwszym zespołem. Do 18. roku życia najważniejszy jest trening, potem mecze. Wychowuję w ten sposób najlepszych juniorów i w wieku 19-20