Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja z PlusX. Na Televizo po ustawieniu 10 dniowego archiwum, na wielu kanałach udaje się oglądać programy nawet z 4 września (AXN, Canal + Film, Active Famuły). Natomiast w TiviMate, mimo ustawienia catch-up na 10 dni, EPG na przechowywanie 10 dni, wyczyszczenia pamięci podręcznej aplikacji i aktualizacji listy oraz EPG, ikonka dostępności archiwum (zakręcona strzałka), można uzyskać tylko 7 dni wstecz. Próba uruchomienia starszych pozycji to komunikat "Funkcja Catch-up niedostępna". Dziwne. Tak, Tivimate kupony, nie crackowany.

#plusx #tivimate
  • 23
@Kameleon1 Teoretycznie, w jednej z pierwszych wiadomości dotyczących przeprowadzania prac serwisowych, było wspomniane, że archiwum zostanie wydłużone do 10 dni. Oczywiście ta informacja już zniknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kameleon1: o mam nie wiedziałem , sprawdziłem i widać że aplikacja Televizio nie musi mieć w pliku m3u poprawnego tag timeshift="10" i mimo tag timeshift="7" w pliku odtwarza materiał archiwum z 10 dnie wstecz a dokładnie w plusx to 9 dni i 12 godzin czyli 9 i 1/2 dnia
więc plusx archiwum na dzis jest tak , niektóre kanały juz maja 10 dni , część kanałow było archiwum uruchomione pózniej i na dzis maja 7 dni i materiał ciagle się nagrywa , i pewnie jak wszystkie kanały bedą juz miec 10 dni plusx zrobi aktualizacje w swoich linkach i zmieni tag timeshift="7" na timeshift="10" co w aplikacji Tivmate jest potrzebne aby archiwum z tego 10-go dnia było odtwarzane , co jak
@Kameleon1: oczywiscie 7 dni wystarczy tylko dzięki temu że plusx zrobił 10 dni teraz wszystkie kanały maja prawdziwe 7 dni , a tak to 7 dni mialo kilka a pozostałe było 5 a nawet 3 dni , teraz jak do dzis wszsytkie maja juz 7 dni , no prawie widze TVP3 katowice penie i inne TVP3 tak bedzie czyli 2 dni archiwum