Wpis z mikrobloga

Idą wybory i musimy coś sobie ustalić raz na zawsze, bo już ludzie są rozgrzewani gorącymi obietnicami rozliczania afer w covidzie.

To sobie ustalmy coś raz na zawsze. Nikt NIGDY nikogo nie rozliczy, niezależnie od tego kto wygra i będzie u steru to przekretasom nawet włos z głowy nie spadnie.Chocby zdefraudowali 400 miliardów i zamordowali nie 200 tysięcy, a milion ludzi to efekt byłby ten sam.

Jedyna kara jaka ich może czekać to dymisja na pokaz i intratna posadka za jeszcze więcej kasy na jakimś stołku do niczego niepotrzebnym.

#wybory #koronawirus #covid19stats #polska #teoriespiskowe #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #polityka
  • 5
@Ynfluencer: Jakbys chcial ludziom wybic ze lba wszystkie debilizmy ktore politycy obiecuja to gwarantuje ze brakloby na swiecie mlotkow ktorymi mialbys to wybijac. Ciemny lud kupi wszystko. A niestety polskie spoleczenstwo nie nalezy do tych "jasniejszych"
@gorzki99: No nie należy, ale to do jakiego stopnia mamy przerąbane objawiło mi się w pełni dopiero w momencie, gdy zrozumiałem, że liczba populacji równa kilku dużym miastom głosuje na kolesia, który PORYCZAŁ SIĘ przed kamerą, żeby zwiększyć poparcie i zasięgi.

Wtedy zrozumialem w pełni, że zagłada polski to nie kwestia czy, tylko kiedy. Wiedziałem, że lud jest ciemny, ale, że aż tak jest źle to w najmroczniejszych koszmarach nie podejrzewałem.
Wiedziałem, że lud jest ciemny, ale, że aż tak jest źle to w najmroczniejszych koszmarach nie podejrzewałem.


@Ynfluencer: Przeanalizuj to moze tak:

Czlowiek ogarniety i inteligentny zawsze bedzie twierdzil ze wiekszej glupoty juz zrobic sie nie da. Bo sam nie ogarnia az takiej glupoty.

I zawsze reszta mu udowodni ze jednak sie da :DD A polskie spoleczenstwo (jako calosc) jest w tym w swiatowej czolowce.