Wpis z mikrobloga

Artykuł podsumowujący tę szopkę pojawi się późnym wieczorem lub jutro. Przedstawione "dowody" nie są nowe; nie wyszło to za pierwszym razem, to Maussan znany krętacz, próbuje ponownie. Między innymi jego analiza fotografii i dowodów związanych z Meierem wykluczyła fałszerstwo. Maussan prowadzi także program telewizyjny i kanał YouTube o nazwie Tercer Milenio / Maussa TV, który jest pełen balonów, CGI i innych fałszywych nagrań – oczywiście wszystkie nagrania przedstawia jako autentyczne i prawdziwe. Na platformie TikTok dzieli się historiami dotyczącymi komunikacji z UFO przy użyciu laserów. Nie cieszy się pozytywnym odbiorem wśród osób trzeźwo myślących i poważnych. Warto też zaznaczyć, że to NIE kongres Meksyku przedstawił jakiekolwiek dowody, a osoby prywatne.

#ufonapowaznie #uap #ufo #meksyk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufonapowaznie
obserwuje co robisz od jakiegoś czasu w zasadzie od samego początku kiedy padł pomysł z twojej strony odnośnie ufonapowaznie.pl i za to ogromny szacunek, za pracę i poświęcenie swojego cennego czasu, ale od jakiegoś czasu widzę, że stajesz się wyrocznią w temacie - wskazujesz co jest szopką, a co nie jest, co jest "prawdą" a co nie - chociaż wiesz tyle samo ile przeciętny ludek, który interesuje się tematem
  • Odpowiedz
@motvik: Byczqu, poczekaj na artykuł, ale będę miał na uwadze twoje słowa. Co więcej, proszę pamiętać, że ja też jestem zwykłym wykopkiem i też lubię (i muszę) sobie #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

którym jesteś zafascynowany (tak wnioskuję bo o nim nie piszesz, że to ściemniacz;)


@motvik: Nie piszę o Gruschu, że to ściemniacz, ponieważ nie mam ku temu przesłanek, i nie jestem nim
  • Odpowiedz