Wpis z mikrobloga

Przymierzam się, żeby w końcu tego iphona kupić ale trochę dochodzę do wniosku, że nie ma za tym żadnego argumentu poza tym, że po prostu chcę spróbować czegoś nowego, zwyczajnie lubię mieć co jakiś czas jakiś nowy sprzęt. Te telefony nie oferują niczego poza chwalonym aparatem, czego nie ma konkurencja, a często oferują mniej niż konkurencja.

-śmiesznie mała pojemność dysku, a jak chce się więcej to trzeba zapłacić za telefon tyle co za rtx 4090
-120Hz co jest już praktycznie standardem dostępne tylko po dopłacie do droższego telefonu

I z jednej strony mam ochotę na ten zakup a z drugiej miałbym trochę wyrzuty sumienia, że byłbym kolejną mrówką, która wspiera ich antykonsumenckie działania, bo nie ważne co wydadzą, to i tak się sprzeda.

Mam od apple tego taniego ipada i jest super, ale nie pod względem systemu, który absolutnie nie był dla mnie intuicyjny po przesiadce z androida. Jest super, bo zwyczajnie w tej cenie poniżej 2k ten tablet wymiata w porównaniu z tym co jest na androidzie.

#apple #iphone
  • 8
@ArmaturaGramatura:

A ja jedynie dlatego chcę to kupić, bo jestem uzależniony od nowych sprzętów, co jakiś muszę mieć nowy laptop, kartę graficzną itd. A Iphone byłby trochę bardziej ciekawą zmianą niż nowy telefon na androidzie, dłużej bym mógł się tym pobawić zanim się znudzi.

Natomiast nie rozumiem tego jarania się systemem, bo nigdy nie miałem problemów z androidem, to już nie te czasy, że większość androidów to były telefony za kilkaset