Wpis z mikrobloga

@TakiSobieLoginWykopowy a to tu się nie zgodzę, nie wyobrażam sobie jechać 600 km nad morze 80km/h. Są odcinki takie jak ten a4 gdzie redukcja dozwolonej prędkości ma sens, z drugiej strony na takiej s3 ruch jest na tyle mały że spokojnie można lecieć 160km/h
@hurin jechałem w niedzielę, i znalazło się dwóch debili, którzy mnie popedzali na tym opomiarowanym odcinku. Jeden młody gniewny w bmw na wrocławskich blachach, a drugi jakiś słowak w v-klasie.

Widać było, że im się spieszyło. A ja spokojnie, 110 na tempomacie.
@hurin jeżdżę dużo po całym kraju i muszę Ci przyznać racje. Od wprowadzenia zakazu, zrobiło się znacznie bezpieczniej. Jeszcze co niektórym się zdarza rumakowanie ale na bierząco ich podsyłam policji.
@Cosmo77: chce zrównania prędkości dla bezpieczeństwa bo faktycznie jak taka ciężarówka nagle zmieni pas to auto osobowe jadące 140, rozbije się na nim. Jeśli prędkość będzie dla wszystkich taka sama to będzie bezpieczniej dla wszystkich.
Zauważyłem, że im wyższa prędkość jest dozwolona na autostradzie tym więcej wrogości wobec jadących wolniej tylko dlatego, że wyższa prędkość, zgodna z przepisami, uzasadnia gniew na wolniejszych